UK modellid on ka ägedad!

Võimlesin, mis ma võimlesin, aga esimest viit UK modellide hooaega kätte saada ei õnnestunud. Teoreetiliselt oleks muidugi võimalik otsida kuskilt netist mingeid hulle modellifänne, kellel need hooajad ehk salvestatud on, AGA kuna sellise otsingu käigus jääks mulle raudselt võitjate nimed ette ja ma VIHKAN nii vaatamist, et võitja on ette teada, siis ma ei julge üldse otsima minnagi.

Kuues hooaeg õnnestus mul igatahes suisa nii ära vaadata, et ÜHTKI eelmist võitjat ei paljastunud – esimese osa alguse, kus raudselt eelmise hooaja võitjat mainiti, kerisin tibake edasi ning kui finaalsaates ütles, et nüüd on viimane catwalk, kust võtavad osa ka eelmiste hooaegade võitjad ja finalistid, siis kerisin kah kähku edasi 😀 Modellimaja seintel olid ka peamiselt Elle’i pildid, nii et so far, so good 😛

Igatahes mulle hirmsasti meeldis. Elle MacPherson on nummik – ütleks, et üks mu lemmikumaid modellide saatejuhte üldse, tundus kuidagi hästi siiras. Samas Tyra vist ka esimestes hooaegades tundus ja teda ei kannata ma enam üldse – no eks ole näha, kas mu arvamus Elle’ist aja jooksul muutub. Eriti meeldis mulle koht, kus ta ütles ühele osalejale, et ära põe oma vanust – mina olen 46, hakkasin modellindusega tegelema 18-aastaselt ja sain kuulsaks alles 26-selt. Päris aukartustäratavad vanused modellimaailmas! No ja ta näeb oma ligi viiekümnese vanuse kohta ikka tõsiselt hea välja. Vaatasin just huvi pärast, et Tyra on sündinud 1973 ja Elle 1963… Vau.

Teised kohtunikud olid ka täitsa mõnusad, igaühel oma iseloom. London tekitas pidevat äratundmisrõõmu ja vahepeal lendasid nad miski pildistamise pärast Norrasse 😀

Ja oh, kuidas ma nautisin mustvalget temaatikat, mis oli nii iga osa intros kui ka läbivalt taustaks, kui tüdrukud tagantjärele sündmusi kommenteerisid. Ma kohe pidin mälestuseks screenshotid tegema!

BNTM1

BNTM2

BNTM7

BNTM6

BNTM5

BNTM4

BNTM3

Tavaliselt tekivad mul vaatamise jooksul oma kindlad lemmikud, aga seekord ei suutnud kolme finalisti seast lemmikut valida enne, kui otsesaates viimaseid pilte näidati. Kõik kolm olid iseloomult ja välimuselt omamoodi mõnusad, aga nondel kaanepiltidel nägi üks teistest palju šefim välja ja tema võitis ka 😛 Ühe kohta ma tegelikult ka teadsin, et ta EI võida, ta nimelt oli hiljutises USA vs UK hooajas ja sinna ju võitjaid ei võetud.

Nojah, igatahes ootan ühtlasi põnevuse ja kurbusega järgmist kahte hooaega. Põnevusega, sest need on kindlasti ägedad, ja kurbusega, sest paari nädala pärast olen nendega ühel pool ja siis pole enam tõesti ühtki kättesaadavat ingliskeelset modellide hooaega, mida ma näinud poleks. Arvan, et kindlasti tehakse peale USA ka mujal värskeid hooaegu otsa, aga sellist järjest vaatamist enam nautida ei saa.

Norras on muideks seitse hooaega modelle olnud. Neid kahjuks netist kätte ei saa, aga kui ma ükskord sellest keelest midagi jagama hakkan, siis telekast vaataks küll 😀

Veider hobi, ma ei väsi imestamast. Aga mind tõesti köidab see sari. Väga.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top