Tasapisi paremaks

Ega ei julge mingeid lõplikke järeldusi teha, aga päev on igatahes rahulikult möödunud, küünlad töötavad imeliselt ja ööuni ju enamasti ikka aitab.

Kusjuures ma polegi päriselt pidanud vist varem eriti küünlaid kasutama – või äkki kunagi VÄGA ammu Plikaga… Isegi ei mäleta. Enamasti on laste palavikud jäänud alla 39 ja järgmiseks päevaks kadunud, nii et ma pole näinud põhjust rohtudega jamada, olen lihtsalt lasknud vett juua ja magada. Mingi siirup meil Pärnus küll oli ja Plika seda vist korra ka sai, kõrvavalu pärast äkki. Kuna ma aga alles kodus avastasin, et see sisaldas vähemalt üht kahjulikku e-ainet (tõenäoliselt roosa värvi tekitamiseks), on arusaadav, kui vähe mul oli motivatsiooni seda edaspidi kasutada.

Nüüd, kus on reaalne võrdlus purustatud tableti ja küünlaga, siis vahe on ikka tõesti meeletu. No ega jah need tabletid ju laste jaoks mõeldud polegi, siirupiga oleks võrdlus vast kohasem olnud, aga suht kõik ütlevad, et küünlad on siirupist efektiivsemad. Nii et ma olen praegu küünla usku küll.

Plika palavik püsib alla 38, nii et tema pole küünalt saanud ja pakun, et homseks on terve. Jäi äkki sellepärast palavikku, et venna muidu kõik tähelepanu endale sai 😀

Täna ööseks julgesin nad küll mähkmetega oma tuppa magama panna. Tegin seda muidugi enda mugavuse pärast – tahan rahulikult elutoas telekast oma sarja vahtida 😛 Olen nagunii üleval, kuni Abikaasa tööle läheb, eks käin aeg-ajalt kontrollimas, ega keegi liiga kuumaks muutunud pole, vajadusel saan mähkme ära võtta, küünla panna jne.

Minu palavikuga on küll ametlikult ühel pool, tänane väsimus oli puhtalt magamata ööst. Magasime päeval koos lastega ja nüüd on olemine täitsa kõbus. Päris hea enesetunde rikub ära kerge iiveldus – ma nimelt küürisin tükk aega meie uue pesumasina pulbrisahtlit. Pakun, et sellepärast nad uue masina ostsidki, et see nii s*tane oli ja sellepärast ka nii odavalt müüsid 😀 Ma ei tea, kas nad arvasid, et see ei käi lahti või… Abikaasa nikerdas ja sai küll. Oh seda õudu, mis jama kõik oli. Iiveldus tuli pesuvahendite lõhnast, eks see suur küürimine ja sissehingamine… Ja tollele perele meeldisid aromaatsed pesuvahendid, ütleme nii 😛 Oli küllaga nii pulbri jälgi kui mingi roosa pesugeeli omi. No ja mõnes kohas oli see saast kuhjunud musta värvi s*tahunnikuteks sõna otseses mõttes (te vabandate mu väljendust, eks, ma ei hakanud pilti parem panema).

Aga nüüd on masin puhas ja ühendatud, ühe korra 90 kraadiga tühipesu ka tehtud. Homsest võib siis hakata PÄRISELT pesema. Avastasin sellesama pesuvahendi sahtli kohalt ka kokkuvõtva kasutusjuhendi, nii et kõik on selge ja väga mugav. Masin tundub mulle väga sümpaatne, aga eks räägime siis edasi, kui ma olen päriselt pesnud ka, eks.

Oh, imeline, ma ei peagi enam pesema pesu kiirprogrammiga kolm masinatäit järjest, et siis poole päeva pärast lõpuks koju jõuda ja terve vannituba nii täis riputada, et asjad ära ei mahu. Ma saan pesta rahulikult värvide kaupa, kasvõi iga päev, tasapisi 😀 Ma olen juba ära unustanud, mida selline vabadus tähendab 😀 Ei, Külli juures oli väga äge käia, aga no pesu pesta on oma kodus ikka mugavam 🙂

Ma nüüd naudin üle nelja päeva oma vaikset õhtut. Kui seda va iiveldust poleks, oleks tõesti suisa täiuslik. Aga see pole õnneks üldse hull, nii et mõnus on ikka.

1 thought on “Tasapisi paremaks”

  1. Mina olen kuulnud jälle vastupidi, et siirup töötab paremini. Meie laste 41-st palavikku võttis ainult siirup alla. Küünlad võtsid 0,3 kraadi allapoole ja kogumoos. Siirupi infolehte aga pidasin tarvilikumaks üldse mitte lugeda. Seal on ikka igast jama sees 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top