Jan 112013
 

Ei ole meil siin see asi kuigivõrd parem. Eile lastel kusjuures palavikku polnud, aga Poiss oli ikkagi maru viril. Minul jätkuvalt iiveldas ja kannatlikkus oli null. Tuvastasime perearsti ja selle, et tema juurde enne uut nädalat saanud poleks, seega läksime sinna, kus elava järjekorra alusel võeti. Lasime lapsed ja Abikaasa üle vaadata, kellelgi miskit viga polnud. Niisiis ei muud kui puhata ja oodata, kuni terveks saame, kopsupõletik ei tohiks ähvardada.

Täna on mõlemad lapsed jälle palavikus olnud, mina olen enam-vähem okei, iiveldus hakkab ka lõpuks kaduma. No ma muudkui kogu aeg söön, et seda vältida. Ja ei, raseduse nalju pole vaja teha, see on õnneks välistatud.

Tülitsenud oleme hirmsal kombel, närvid on kõigil püsti. Praeguseks on õnneks jälle korras.

Abikaasa magab, lapsed magavad siin elutoas diivanil, Poisile pean ilmselt varsti uue küünla panema… Ei teagi, kuhu nad ööseks magama panna – ei taha siia jätta, aga ümber tõsta nagunii ei saa, ärkaks üles. Ah, vaatame.

Võiks ju juba kõik terveks saada :P Aga ma ei viitsi enam suuremat blogis kirjutada kah, ära tüütab.

Nädala pärast jõuab ema oma mehega kohale, selleks ajaks oleme loodetavasti triksis-traksis.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.