Ostetud!

Keegi ei taha miskipärast ühepäevase etteteatamisega puhkust planeerida – huvitav küll, miks 😀

No ema moosisin vähemalt ära – pole teine veel Norrast äragi saanud, kui järgmised piletid juba ostetud. 16-25. mai on ta jälle siin.

Ja ise ostsime ka Eesti piletid ära – 7-21. august. Puhkuseasendajaga on küll veel lahtine, aga meil on seitse kuud aega, nii et kui kohalikest tuttavatest ei saa asja, võime kellegi Eestist mobiliseerida. Piletid neljale olid €235, võtsime ühe kohvri Eesti suunal ja kaks tagasilennuks, lisaks veel €5 kaardimaksetasu, kokku €300. Nelja inimese Norra-reisi kohta on see tõsiselt hea diil ja ma olen hirmrõõmus – kartsin siiani, et ehk ei jõuagi suvel Eestisse.

Paar tundi on aega, kui keegi tahab veel tulla 😀

2 thoughts on “Ostetud!”

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top