Keegi ei taha miskipärast ühepäevase etteteatamisega puhkust planeerida – huvitav küll, miks 😀
No ema moosisin vähemalt ära – pole teine veel Norrast äragi saanud, kui järgmised piletid juba ostetud. 16-25. mai on ta jälle siin.
Ja ise ostsime ka Eesti piletid ära – 7-21. august. Puhkuseasendajaga on küll veel lahtine, aga meil on seitse kuud aega, nii et kui kohalikest tuttavatest ei saa asja, võime kellegi Eestist mobiliseerida. Piletid neljale olid €235, võtsime ühe kohvri Eesti suunal ja kaks tagasilennuks, lisaks veel €5 kaardimaksetasu, kokku €300. Nelja inimese Norra-reisi kohta on see tõsiselt hea diil ja ma olen hirmrõõmus – kartsin siiani, et ehk ei jõuagi suvel Eestisse.
Paar tundi on aega, kui keegi tahab veel tulla 😀
Ooo.. tulete täpselt Marko sünnipäevaks! 😀 sobib, saun meie juures! 😀
imeline 🙂 niiiiiii tore!