Mar 082013
 

Ilmad on meil nüüd kevadiselt soojemad ning just paar päeva tagasi sai Abikaasaga arutatud, et kui hommikupoolikul päike väljas on, tuleks juhust kasutada ja koos lastega välja minna – külmemal päikseta perioodil ei sundinud mind ükski vägi vabatahtlikult õue, aga nüüd on see puhas rõõm.

Täna hommikul aetigi mind üles teatega, et sööme ära ja läheme õue. Täpselt parajal ajal helistas Külli, kes oli ka lastega õues, nii ühendasime jõud – käisime vee ääres ja mänguväljakul.

IMG_5194

IMG_5197

IMG_5200

IMG_5206

IMG_5195

IMG_5199

IMG_5201

IMG_5210

IMG_5211

IMG_5215

Norra liivakastiliiv on hall, kivine ja tolmune. Lapsi ei häiri, ainult emasid :D Aga pesumasinad on olemas, nii et las lapsed lõbutseda :)

IMG_5220

IMG_5224

  2 Responses to “Kevadine jalutuskäik”

  1. pooltel lastel on helkurvestid seljas, kas see on pigem erand või reegel Norras? Või no sealkandis, kus teie pesitsete?

    • Külli ostis oma lastele just paar päeva tagasi, kui tolles kasutatud kraami poes käisime, seal olid 10 kr/tk :) Peamiselt sellepärast, et nad käivad tihti pärastlõunal jalutamas ning jõuavad koju alles hämaras. Kuna meil pole kõnniteid igal pool, siis on mõistlik ost. Siin on need üsna levinud – just pimedas ja nende seas, kes ülbelt autotee ääres käivad (sest sageli on ka nii, et ühel pool teed on kõnnitee olemas, aga sinna ei viitsita minna) :D

      Meie pole vajadust tundnud, sest kaugemale jalutada viitsime ainult päikeselise ilmaga.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.