Jun 152013
 

Mul on miskipärast nii, et kui ma teise ringi poodides käin, siis on mul tuju otsida riideid kas ainult endale või ainult lastele – mõlemat korraga pole pea mitte kunagi. Täna oli minu päev :)

Avastasin, et sellest nädalast on Humanas uus kaup – oleks varem märganud, oleks muidugi veelgi parem olnud, aga kuues päev pole ka üldse paha. Valikut oli tunduvalt enam, kui viimati käisin, toona oli kogu kaup poole hinnaga.

Käisin nii Papiniidu kui Ülejõe Humanas, kokku läks umbes kolm tundi. Selga proovisin, ma arvan, no nii 50 asja vähemalt. Ära ostsin seitse – viis Papiniidust, kõigest kaks Ülejõelt. Tage andis mulle kunagi kliendikaardi, nii et sain 10% alla ka, kokku maksin €36.07.

IMG_6121

Otse loomulikult tegin asjadest eraldi ka pildid. Huvitav, kas ma olen lihtsalt nii lootusetult edev, et on vaja iga ostu blogis kajastada? No ma olen lihtsalt rõõmus, kui midagi ilusat leian, tahan rõõmu jagada :) Pluss hiljem on vahel hea meelde tuletada, kust, millal ja mis raha eest midagi ostetud sai.

Konkurentsitult parim ost on täiesti ideaalne must seelik, mida ma olen otsinud juba aastaid. Mul polnudki mingit kindlat kriteeriumit – tahtsin lihtsalt, et istuks hästi, oleks piisavalt huvitav ja ilus ja… Olen nende aastate jooksul kümneid seelikuid selga proovinud ja ükski pole ostma meelitanud, aga siin ta siis nüüd on – täpselt see, mis mul vaja oli. H&M, €5.90 (siin ja edaspidi hinnad ilma 10% soodustuseta)

IMG_6114

Leidsin ka kena heleda seeliku, mis pole küll ideaalne, sest on õhuke ja kortsuv, aga värv oli õige, lõige kena ja seljas istus väga hästi, seega ostsin ikka ära. Pilt ei anna suurt miskit edasi, tuleks ära triikida ja siis uus teha… Aga olgu ikkagi olemas :) Samuti H&M ning €5.90.

IMG_6119

EDIT: No ma nüüd pesin ja triikisin ära… Sai veidi viisakam :)

IMG_6165

Mul on umbes sama lõikega tumesinine pluus, mille emalt sain ja mis mulle jubedalt meeldib, nüüd siis sain täpselt õiget värvi lilla ka. Mulle nii meeldivad need krooked ja kõik. Pilt pole jällegi kõige õnnestunum. Veel üks H&M ning €5.90 :D

IMG_6101

Punane ja valged täpid on mu nõrkus, lühikesed püksid kuluvad alati ära. Pluus maksis €4.99 ja püksid €4.90 – viimased taas H&Mist.

IMG_6107

Seda pluusi vaatasin tükk aega ja proovisin mitu korda selga, aga nägi mõnusalt huvitav välja ja mulle väga meeldib selline lohvakam lõige – väga mugav, aga samas naiselik. Maksis €5.50.

IMG_6112

Ja selle seeliku puhul mõtlesin veel kauem, sest ma tavaliselt ei kanna sellist üle põlve pikkust, aga see oli jälle nii mõnusalt värviline ja õhuline, ülimugav – ja mul oli juhtumisi lihtne must top seljas, sobis sellega ideaalselt. Nii et sai ostetud :) Kõige kallim – €6.99.

IMG_6104

Selle seeliku ja musta topiga tahaks musti kingi kanda, mida mul pole :D Samas on mul hirmus suur isu endale veel suvejalatseid osta – just sellepärast, et oleks (värvi)valikut ja vaheldust, siis peaks need ju ühtlasi ka kauem vastu. Mul on minimalismist kõrini :) Nii et ühed punased ja mustad rihmikud kuluks ära… Või siis plätud. Aga huvitaval kombel on mulle jälle kingad meeldima hakanud. Nii et hoian kingapoodides silmad lahti, ehk leian veel miskit sobivat. Tallinnas tahaks ringi vaadata, seal on vast rohkem lootust. Ülemistes ja Roccas on mu mäletamist mööda päris mitmeid selliseid poode, mida Pärnus üldse polegi. Tegelikult pidin sel nädalavahetusel Tallinna minema, aga kuna Liis polnud tööl ja ma tahtsin kindlasti tema juurde minna, siis lükkasin käigu edasi.

Ma olen oma tänaste ostudega nii rahul. Ja üleüldiselt sellega, et mu (suve)garderoob jõudsalt täieneb. Mul on seekord kuidagi väga teadlikud soovid ja seega on neid ka kergem teostada. Eelmisel suvel olin mäletatavasti päris hädas, sest tunne oli selline, et mitte midagi pole selga panna ja raha polnud ka üldse. Siis tuli appi ema, kelle riidekapist ma üht, teist ja kolmandat ära ajasin ning see aitas suve edukalt üle elada. Nüüd ei ole ka palju raha, aga nii hull seis ei ole, seega võin endale üht-teist lubada – pealegi lähen ma varsti tööle ja siis on nagunii vaja esinduslikum välja näha. Nii ma siis valmistun ;)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.