Jun 172013
 

Kuna ma nüüd hakkasin naiselikuks, mis tähendab muuhulgas mõningaid kortsuvaid riideid garderoobis ning pluuse ja seelikuid oleks kitsal triikimislaual TUNDUVALT mugavam triikida, kui laial köögilaual… Siis otsustasin, et on aeg triikimislaud osta :P

Mainisin seda ka emale ning tema, suur Cherry fänn, leidis sellise pakkumise. Vileda on hea, Eco kõlab hästi (ehkki ma ei tea, mida see antud juhul täpselt tähendab), paistab üleüldiselt asjalik. Noh, kas on midagi, mis ma peaks veel silmas pidama või on see hea diil? On siis tõesti poole odavam? :)

No ma olen täitsa võhik triikimise maailmas ja ma ei viitsi ise mingit uurimustööd teha kah. Kui keegi maha ei laida ja midagi paremat ei soovita, siis võtan selle. Kuu viimasel nädalavahetusel olen Tallinnas ka, iseasi muidugi, kuidas ma selle sealt Pärnusse peaks saama, bussiga ju sõidan… Aga noh, näis, küll kuidagi kombineerib.

Niisiis… Ostan ära?

  10 Responses to “Triikimislaud?”

 1. Sinu puhul ma enne läheks kuskil poes vaataks mudeli üle, kuna osad on üsna madalad ja sul on seal ebamugav triikida. Mul on mingi odav triikimislaud, mis on madal ja plaat on pehme. Vileda puhul loodaks küll, et plaat on tugev. Aga “Eco” on siin vast lihtalt ilusa nime osa.

 2. mu meelest on vileda lauad suhtkoht kõrged just, ma tahaksin kangesti madalamale panna, need ei käi aga nii madalale kui ma tahan. kui katteriie koledaks läheb, saad uue osta ja välja vahetada, samuti saad seda pesta. mul on mingi sarnane juba üle 5 aasta, triikimiseks kõlbab küll.

 3. Mul on ostetus Jyskist mingid aastad tagasi 70 EEK-iga. Ja töötab siiamaani täitesti hästi. Kõrgust saab ise reguleerida.
  Ma soovitan küll osta võimalikult odav, kui eelarve piiritletud on, sest sisulist vahet neil ju pole. Eriti kui väga palju kasutada ei plaani.

 4. Me tuleme reedel Pärnusse, kui transporti vajad triikimislauale, siis on võimalik seda pakkuda :)
  Anna teada privas.

 5. mul on see olemas. maksis äkki u 250 krooni kunagi ammu Laadapäevadel? Sain sünnipäevaks selle (mitte et see oluline oleks).
  ma ei oska triikimislauda hinnata… jalad on tugevad, kõrgus reguleeritav. laua küljes on n-ö pikendusjuhe. puudust tunnen varrukate ja väiksemate osade triikimisalusest. kokkupanduna mahub mul voodi alla. vanust on ca 4 aastat ja kulumismärke ei ilmuta :) .

 6. ma ostaks ka ära. Ma ise ostsin küll mingi täiesti tundmatu firma oma hiljuti, minu jaoks oli oluline, et oleks suhteliselt lai, mul vit 42 cm lai. Maksis 31€. Ma tunnen ka puudust varrukate triikimise asjandusest, kunagi kui see peaks oma otsa leidma, ostaksin uue ja parema :P
  Muideks, esimene triikimislaud oli mul üldse 5€ säästumarketist. Pidas kah päris hästi paar aastat vastu, lõpuks tegid lapsed talle liiga ja kuna ta oli mingist pehmemast materjalist, siis murdus laua osa ära. tolle suur miinus oli ka minu jaoks see, et ta oli päris kitsas, 31 cm vist kõigest

 7. Osta ära :) Mina sain sarnase ca pool aastat tagasi ja olen igati rahul. Eriti meeldib mulle, et pistik on otse triikimislaua küljes ja et triikimislaud ise on selline mõnus lai (hea suuri linu ja tekikotte triikida). Kokku-lahti käib lihtsalt, kõrgust on küll ja veel.
  Selle laua puhul veits miinuseks, et pealmine kate võiks olla natuke pehmem/paksem. Ma ei oskagi õiget terminit leida. Igatahes triikimislauale käega vajutades on tunda see metallsõrestik ja see nats häirib.

 8. Tere. Sind ootab triikimislauast väiksem asjake Pärnu Cargos. Reedest alates õhtupoole peale kella viit peaks see kohal olema.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.