Jun 282013
 

Lubasin poolteist kuud tagasi, et kui krimi tuju tuleb, võtan Bonesi ette. Selleks, et ennast arvutist e-raamatute lugemisest võõrutada, tundus see just paras projekt olevat, nii et kaks nädalat ja kaks päeva tagasi alustasingi.

bones1

Hetkel on pooleli neljanda hooaja kaheksas osa. 16 päevaga olen ära vaadanud 65 osa. Sellest võite vist järeldada, kas meeldib. Ma olen täielikus sõltuvuses :) Arvutasin, et see teeb keskmiselt kolm tundi päevas, aga noh – mõni päev rohkem, mõni päev vähem. Ikka kõik laste lõunaune ajad ja terved õhtud ja tihti pool ööd ka :D

Kui kunagi Castle‘it vaatama hakkasin, siis rõõmustasin, et selleks ajaks, kui ma olemasolevad osad läbi sain, oli parasjagu käes neljanda hooaja lõpp ehk nad jõudsid omadega lõpuks ometi suhteni. Nojah, Bonesi puhul võin ennast halliks vaadata, enne kui nad kuskile jõuavad.

Ma ei saa miskit parata, ma lihtsalt nii väga naudin neid peategelaste suhteid sellistes sarjades :D Kõrvaltegelaste suhteid muidugi ka. Suhteliinid teevadki kogu selle värgi nii nauditavaks. Ja muidugi karakterid. Bonesis on nad ka kõik omamoodi väga ägedad.

bones2

David Boreanazi selle rolliga harjumine võttis veidi aega, sest enne oli ta minu mälus väga tugevalt kinni kui Angel. Aga Booth on ka väga äge – see tema kõneviis ja iseloom ja sokid :D Ja Brennan muidugi, sama äge. Ja kuidas nad omavahel vaidlevad ja… Võrratu.

Mulle väga meeldis esimese hooaja boss Daniel Goodman, nii et ma olin täitsa õnnetu, kui tema asemele Cam tuli. Aga nüüdseks olen muidugi temaga ka igati harjunud ja ta on sama mõnus. Zacki sarjast lahkumisest on siiani kahju – need vahelduvad praktikandid ajavad mind sama närvi kui House’i see hooaeg, kus ta endale uut tiimi valis. Sweetsi koha pealt pole suutnud ma veel arvamust välja kujundada – on ja ei ole ka. Usun, et aja jooksul hakkab rohkem meeldima. Ja Hodgins ning Angela on muidugi jumala ägedad.

fox_ 054

Kolmanda hooaja lõpp, Gormogoni saaga lahendus, oli minu jaoks ikka täiesti WHAT? No kohe mitte elu seeski ei oleks osanud aimata sellist asja.

Mitmed on öelnud, et siis, kui Booth ja Brennan lapse saavad, käib sari alla. No ma arusaadavatel põhjustel ootan, et nad selleni jõuaks, eks :D Samas mind häirib, et neil ei jõuagi mingit suhet olla, vaid umbes korra hüppavad voodisse ja siis kohe laps ja siis veel mingi totakas sarimõrvar, kes neile pidevalt keerab, nagu ma olen igasugu kokkuvõtete lugemisest aru saanud. See kõik käib mulle juba ette närvidele. Oleks, et saaks nautida suhte arenemist, on siis vaja kohe last ja sarimõrvarit :D

Aga mis teha, on nagu on. Olen alles neljanda hooaja esimeses veerandis – suhteni on veel kõvasti aega. Noh, seniks on vähemalt küllaldaselt neid awww momente.

bones4

Igatahes jah – ma armastan seda sarja, täpselt sama palju kui Castle’it (no neil ongi muidugi väga palju sarnasusi, nagu näiteks siin on välja toodud). No ja muidugi Boreanaz… Mmm. Ma ei saa midagi parata, ta on nii pandav :P Ma olen keskkooliajast saati tema järgi vesistanud :D Castle pole mu meelest kohe üldse pandav, Beckett on vähemalt tõeline silmarõõm. Bonesis naudin ühtviisi mõlema peaosalise välimust, Boothi muidugi kõige rohkem :P

Soovitan soojalt. Väga äge sari.

  4 Responses to “BONES!”

  1. Mulle see sari ka alguses väga meeldis, aga siis tüütas ära. Just see järjekindel sarimõrvar :) No ei viitsinudki enam vaadata.

  2. Mulle see sarimõrvar pakkus küll pinget.
    Ja kuna ise sain laspe sellel ajal, kui nemad seal beebiga hakkama said, siis see ka kõik sobis. Endal olid kogu aeg sellised beebi tunded, et teiste beebid üldse ei häirinud.

  3. Bones pole kunagi huvi pakkunud aga tundsin äratundmisrõõmu kui kirjutasid, et ka pool ööd sarja vaatamise alla läheb. Ma hakkasin Grey Anatoomiat vaatama algusest, sest pole seda kunagi nii vaadanud. Ja enamus õhtutest, öödest või keskpäevast läheb selle alla :P

  4. […] selle sarja enda jaoks ligi neli aastat tagasi ning vaatasin kahe kuuga ära kaheksa hooaega. Viimased neli oleme jooksvalt […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.