Sep 102013
 

Mul on teise ringi poodidega sedaviisi, et vahel ei tule mitu kuud meeldegi, siis jälle on tuju peal ja käin pidevalt. Nii sattusin üle pika aja Humanasse uue kauba nädalal. Eile käisin Papiniidu omas ja ei leidnud mitte midagi, Ülejõe omas läks täna veidi paremini.

Uue kauba päevade hinnad on, olgem ausad, ikka paras röövimine. Aga ega see mul ostmast ei takista :) On asju, mida lõpunädalal enam lihtsalt poleks. On asju, mida võib allahindluste ajal vedamise korral sama raha eest uutena saada. Aga… Mulle meeldib taaskasutus! Ja teise ringi asjade puhul ei ole karta ka ebameeldivaid üllatusi pärast esimest pesu, kuna neid on juba varem korduvalt pestud :)

Niisiis, tänaseks saagiks on mahukas punane õlakott (€7.19), must jakk (€13.49) ning must pluus (€4.49) – need on hinnad pärast 10% kliendikaardisoodustust.

Punane kott on mõnusalt mahukas ja just mulle sobiva välimusega, mustad pluusid kuluvad alati ära, sest mul on palju värvilisi seelikuid ning must jakk on ka mu garderoobile ideaalne lisandus. Mul on olemas lühem ja suvisem Reservedi oma ning peaaegu põlvini õhuke mantel vihmasemate ilmade jaoks, see on aga täpselt vahepealne – piisavalt pikk, et kenasti vöökoht ära katta, käised ka piisavalt pikad (enamasti on ikka liiga lühikesed), eest korralikult kinni, mõnusast paksust riidest, mis tundub küllaltki tuulekindel, ühesõnaga ideaalne rattasõidujakk minusugusele külmavaresele. Oligi sellist viisakat pintsakulaadset jakki vaja veidi jahedamate ilmade jaoks.

IMG_7711

IMG_7729

IMG_7727

Nüüd tahaks punaseid kingi :P Ma polegi sügisel kingapoodides käinud, paras aeg seis üle vaadata. Äkki näkkab!

Lisaks käisin kangapoes laste auklikele püksipõlvedele triigitavaid pilte otsimas. Plika pükstega oli kerge, väikeste aukude peale sobisid kenasti liblikad. Poisi pükstes oli aga väga tobeda kujuga suur auk, nii et selle puhul polnud eriti valikut… Igatahes, €5.50 ja kolm paari pükse jälle korras. Ämblikmees oli kallis :) Triikides jäid kenasti külge ka, kindluse mõttes peaks nurgad muidugi üle õmblema… Kui ma viitsin.

IMG_7720

IMG_7724

  2 Responses to “Järjekordne teise ringi päev”

  1. Väga ilus must jakk on, just minu maitse järele! Laste triigitavad pildid sovitan ikkagi üle õmmelda, servad kipuvad kandmisel ja pesus ikkagi lahti tulema, vähemalt minul. Teine variant on muidugi alati, et ma teen midagi valesti ja sul jäävad külge :)

  2. Humana on ikka rõvedalt kallis….

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.