Sep 112013
 

Ma olen endale vist juba mitu aastat rahakotti otsinud, sest olemasolev lagunes üha enam. Tahtsin midagi mõnusalt värvilist, aga ükski, mida poodides nägin, ei tundunud olevat SEE.

Mul on terve elu olnud väikeses formaadis rahakotid – mahuvad ju paremini ära. Hiljuti jõudsin tõdemuseni, et kuna mu õlakotid on kõik mahukad, võin nüüd vabalt suure rahakoti osta, leiabki kergemini üles.

Selveris on tükk aega olnud müügil hästi värvilised rahakotid, nii suured kui väikesed. Nägin neid esimest korda siis, kui oli nii suur rahahäda, et isegi €6 oli liialt suur väljaminek. Kui veidi hiljem raha sain, oli see värv, mis mulle meeldis, ära ostetud. Suur formaat mulle ei meeldinud, sest selle paberraha sahtel oli nagu väikesel – raha oleks pidanud püstipidi sügavasse taskusse panema… Kui te nüüd saate aru, mis ma öelda tahtsin.

Täna sattusin jälle selle värvilise riiuli ette. Lisaks piltidega rahakottidele oli nüüd ka lihtsalt kahevärvilisi – igasugustes vahvates toonides, kahe erineva tegumoega. Ma seisin ja vahtisin ja võrdlesin ja lihtsalt ei suutnud valida. Tage tuli abiks otsustama, koos valisime ka tükk aega.

Lõpuks ostsin kaks :D Kollase-rohelisega maksis €12.90 ja see meeldis lõppkokkuvõttes tibake rohkem. Aga sinise-roosaga oli alla hinnatud €5 peale, nii et ostsin selle ka – kunstnahk läheb üks hetk nagunii koledaks, siis on uus ja värviline kodust võtta, ei pea otsima minema.

Kollase-rohelise värvikombo on lihtsalt super, disain samuti, istub hästi peos… Sinise ja roosaga meeldis see, et münditasku on tagaküljel, müntide kätte saamiseks ei pea kotti lahti tegema. No ja see imenunnu lilleline vooder! Kaarditaskuid oli üsna võrdselt – ühel 11, teisel 12.

Hea, et kolme ei ostnud – sinise ja roosa stiilis kott oli rohelise ja oranžiga ka tõsiselt äge :P

IMG_7766

IMG_7767

IMG_7769

  One Response to “Vahel lihtsalt veab”

  1. […] tellisin sobiva mõõduga pildid ära. “Uus” rahakott sai ostetud koos eelmisega, kah kolm aastat tagasi :) Ootas seni kapis oma aega, nüüd saatsin kollase-rohelisega nukrusega pensionile – sai […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.