Läks päris hästi või mis – no umbes samamoodi nagu siin või siin 😀 Lillad maksid €14.99 ja sinised €12.50. Walkingis olid soodukad, noh. Ja 41 oli üllatavalt hästi esindatud. Ma ei raatsi värvilisi kingi ju kalli raha eest osta 😛
Aga punaseid kingi peab siis Tallinnast otsima. Kuu lõpus on plaan ühel nädalavahetusel perereis teha, ei tea, kas mahutab sinna kingapoed ka või peaks ehk ühe eraldi shoppingupäeva tegema… Oleks täitsa mõnus vaheldus, mõtlen ma.
