May 042011
 

Täiesti tüüpiline… Lähen otsima mugavaid kingi igapäevaseks käimiseks ja…

CIMG3562

Kats soovitas mul turu juures asuvasse poodi vaadata… No ja seal oli võrdlemisi aktiivset müügitööd tegev müüja :D Üllataval kombel ta mulle väga närvidele ei käinudki, ehkki tiba tagasihoidlikum lähenemine oleks mõnusam olnud. Naljakas oli ja üsna positiivne sellegipoolest. Ja nagu näha, siis oma tööd tegi ta hästi :P

Põhimõtteliselt pakkus ta mulle igasugu kingi, mida minu numbrit oli ja need olid ainsad, mis (väga) meeldisid. Kui ta poleks viitsinud nii palju peale käia, siis ma oleks ehk rohkem mõistusega võtnud ja raha kokkuhoiu pärast ostmata jätnud, aga noh… Olid parajad, nägid jalas väga kenad välja ja konts tundus ka nii madal… Ja mul oli tegelikult sedasorti kingi ka vaja, sihukesi viisakamaid jalatseid mul praeguseks ilmaks polnud – on kevad-sügis saapad ja siis juba sellised lahtisemat sorti kingad, millega praegu külm on.

Ühesõnaga jah. €42 võrra vaesem. Ja kontsad, mis müüja arvates olid 4 ja minu arvates 5 cm, on tegelikult hoopis 6 :D

Ja noid igapäevaseid kingi, mida kõige rohkem vaja on, neid pean ikka edasi otsima. Oh, well

  8 Responses to “NEID ma nüüd küll ostma ei läinud!”

  1. aga miks mitte lihtsalt mingid monusad balerinad? nii kerged ja kui kaed laste/poekottide tarimiseks kinni, saab koju tulles eriti hoogsa kaarega otse varba otsast nurka 2ra lennutada.

  2. Jajaa, just midagi sellist ma otsingi. Aga need peavad olema parajad JA mugavad JA ilusad JA nahast või äärmisel juhul mingist riidest, aga kindlasti mitte kunstmaterjalist… Pole seni neid õigeid leidnud. Aga otsingud jätkuvad!

  3. oooo, mul on enam vahem samasugused millega ma kain talvel (Londoni talvesid tead ju? :) peaaegu iga paev tool. Vaga mugavad on.

  4. ma ju ütlesin, et need olid 6 cm :)

  5. kingadisainerina kiidan heaks, täitsa pandavad kingad (kui välja arvata liiga praktiline ja igavavõitu must värv :P ) Aga igapäevaks soovitaks sul vaadata ECCO-sid, ehkki sa vist oled juba selle firma fänn…nahast JA mugavad JA ilusad (on võimalik leida) JA vastupidavad ja vähemalt Londonis antakse aastane garantii ning enda paariga olen juba viiendat kuud kandes väga rahul! :)

  6. Käisin esimesed kilomeetrid ära ja hõõruma ei hakanud, üsna mugavad tõepoolest. Aga! Minu igapäevased käigud sisaldavad enamasti liivaga kaetud mänguväljakut ja liivakasti, sinna need väga hästi ikkagi ei sobi :P

  7. Soomet peetakse kalliks maaks. Mis hinnaga on teil mûûgis Ecco kingad, mis on madalad, pööratud nahast, heledad, pealt valgete nööridega. Meil on 89.- eurot.

  8. […] ostsin €42 eest mustad 6 cm kontsaga kingad Pärnu turu juures asuvast kingapoest. Need on ülimugavad, […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.