May 142011
 

Kuskil kõrgemal on vist paika pandud plaan, mis takistab mul ostmast vähegi praktilisemaid kingi – no sellise tavalisema välimusega, mis sobiks paljude asjadega.

Mul oli jumalast paigas, milliseid kingi mul vaja on. Esiteks musta värvi kinniseid ballerina-tüüpi, selliseid mõnusaid, mugavaid ja ilusaid, mis sobiks nii viisakama riietuse, nt seelikuga kui ka pükstega ja liivakasti äärel istumiseks. Teiseks heledaid plätusid – kindlasti lahtise kannaosaga ja mitte täitsa valgeid, vaid naturaalvalgeid. No selle mõttega, et jahedamal ajal kannan pigem musta, soojal ajal mitte, aga täitsa valgeid riideid pole mul ka üldse, mulle lumivalge lihtsalt ei sobi ega meeldi mulle, liiga kriiskav mu maitsele. Ja kuna mul on pidevalt mõni laps süles ja üldse kiire, siis peaks need kingad olema kindlasti ilma käte abita jalga pandavad.

Ja mis ma siis täna ostsin?

CIMG3648

Plätusid nägin eile hommikul kõige esimeses kingapoes, kuhu sattusin, Viru keskuse Shus. Selle emadepäeva kampaania raames -50%, ca €16. 41 tundus paras, siis avastasin 42, mis oli veel parem. Aga too varbavahekoht oli kuidagi kõva ja ebamugav, kunstmaterjal ju. Mõtlesin, et veel ei osta, vaatan ringi.

Käisin läbi kõik kingapoed Roccas, Kristiines, Virus, Kaupsis ja Ülemistes ning lõpuks ostsin ikka samad plätud ära, sest midagi paremat ei leidnud. Need tegelikult väga meeldisid mulle, lihtsalt naturaalvalge oleks praktilisem olnud ja noh, lilleke on tsipa rohkem naiselik ja vähem casual, kui ma oleks ideaalis soovinud. Siiski väga ilus, piisavalt neutraalne värv ja välimus, odavad kah. Jalas muidu väga mõnusad, ei liiga laiad ega kitsad, ainult see ebamugav varbavahekoht. No lootsin, et läheb ajaga korda.

CIMG3649Kodus avastasin, et seal on umbes 1,5 cm pikk pehmest materjalist jupp, ilmselt selleks, et mugavam oleks. selle ääred olid kõvad ja ebamugavad, aga kui ma seda juppi natuke ülespoole nihutasin, siis see jäi täpselt nii, et äär enam ei hõõrunud. nüüd on VÄGA mugavad plätud ja minu rõõm on suur.

No ja need teised kingad, neid ma proovisin juba Tartu Shus – need lihtsalt nii kohutavalt meeldisid mulle, see hõbeda läikega must on väga äge toon, olid jalas supermugavad ka. Kuna ma aga otsisin casuali ja neil oli üpris krõbe hind, €64.90 vms, siis muidugi ei ostnud. Aga nüüd olin nii palju poode läbi käinud ja kõik casual mustad kingad läbi vaadanud – kas ei meeldinud välimus, polnud mugavad või polnud minu numbrit, ühtki head paari ei leidnud, kõigil oli midagi viga. Ja nood ilusad kingad olid nüüd Partner kaardiga -20%. ja NII mugavad jalas, et mul pole vist veel kunagi nii pehmeid ja mõnusaid kingi olnud. ja täiesti parajad. Ja nii ilusad. Ja no tegelikult neid saab ju pükstega kanda küll, lihtsalt veidi viisakam riietus peaks olema. Nii ma need ära ostsingi, miskine €51 maksid. Kallid, krt, aga plätud olid nii odavad, et ma väga suuri süümekaid ei tundnud.

Nii mul siis ongi nüüd kaks paari uusi kingi – veidi omapärasemaid ja naiselikumaid, kui algne plaan ette nägi, aga ju siis pidi nii minema. Ma olen igatahes väga rahul – eks otsin sügisel uutest kollektsioonidest uuesti oma musti casuale ja istun seni jahedamate ilmadega liivakasti äärel ketsidega edasi :D

Ülejäänud reisist kirjutan kunagi hiljem, praegu olen liiga väsinud.

  One Response to “NEID ma nüüd küll ostma ei läinud! vol 2”

  1. […] käisin Tallinnas ja sain saagiks veel kaks paari kingi. Mustad hõbedase läikega madalama kontsaga kingad, mille […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.