May 142011
 

DSCN7103

Ma usun, et enamik meist on mõnikord õhanud: kaksikud on NII ägedad, tahaks ka! Ja siis kohe järgmine mõte: et ei tea, kas ikka tasub tahta, alguses on ikka meeletult raske.

Kui Kats mulle teatas, et ootab kaksikuid, siis ma polnud isegi nii üllatunud, kui oleks võinud olla. Need olid mu tutvusringkonna esimesed kaksikud, uudis iseenesest oli kohutavalt äge, aga tundus kuidagi nii loomulik, et just Kats. Kats on lihtsalt üks kõige energilisemaid ja produktiivsemaid inimesi, keda ma tunnen – ja nii ongi, et kes palju jõuab, sellele antakse :P

Nüüdseks on neiud juba neljakuused ja mul õnnestus nad lõpuks oma silmaga ära näha. Väga muljetavaldav oli jälgida, kuidas Kats neid korraga sülle võttis, see käis tal nii… Loomulikult. Aga jaa, kahega on ikka päris karm, sellele sain kinnitust. Topeltvaev, samas topeltrõõm ju ka. Ja rõõm läheb järjest suuremaks.

Ma pole kindel, kas ma julgen kaksikuid tahta :D Aga noo, mul on õige mitu head aastat aega selle üle mõelda, niipea me oma pere suurendamist ei plaani. Seni saab Katsi neiude kasvamisele kaasa elada. Olen kindel, et see saab põnev olema!

  3 Responses to “Poisi kohtumine kaksikutega”

  1. Mina ikkagi arvan, et kaksikutega on lihtsam kui üksikuga, kuna kaksikutega pole küsimustki, kas lasta päeval veereda omasoodu või teha kõike plaani järgi. Ja kui on plaan on lihtsam.
    Erandeid on muidugi ka, nt kui nad mõlemad ärkavad öösel nuttes ja sa pead suutma rahustada kahte last korraga või kui õues panevad nad punuma üks ühes teine teises suunas või kui nad hammustavad/kisuvad/kaklevad. Aga vaatamata nendele eranditele on meil ikkagi lihtsam.

  2. kõige raskemad olid esimesed 2,5 kuud. nüüd on juba nii suured ja asjalikud tegelased, tegutsevad iseseisvalt ja koos jne. õnneks on nende graafikud ka ikka sarnased – kui liigutavad uinakuaega, siis ikka koos. väikesed armsad "diktaatorid" :)

  3. kohe näha, et katsi tibud!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.