Oct 272013
 

Nädalavahetus ei olnud eriti tore – mu tervis pole just parim ning kannatlikkus selle võrra lühem. Lisaks lapsed köhivad, nii et homme aeda ei lähe ja sealt pole ka mingit leevendust oodata.

Vannitoa remont venib täiega. Alguses tundus, et mis see siis ära ei ole, paar päeva ja korras. Noh, täna oli viies päev ja homme EHK lõpetab ära. Oleks seda teadnud, oleks raudselt lasknud lastetoa enne ära lõpetada, aga mis seal ikka.

Vähemalt on vannitoas nüüd juba tõesti NÄHA, kuidas asi muutub ilusamaks. Kõik värvitav pind on säravvalge, vuugivahed tehtud, uus kapp seinas, uued lambid laes. No kohe palju ilusam ja puhtam tunne on :) Paar kohta vajab veel üle värvimist, nipet-näpet paigaldamist – kapinupud, uus pistik ja lüliti… Suurematest töödest vanni emailimine ning põrandakatte paigaldus, ahjaa – kaks aastat tagasi värvitud uks tuleb ka üle tõmmata, muidu jääb ülejäänuga võrreldes liialt hall. Kui vanni email on nädala kõvastunud, saab vanni juurde riiuli ja dušilifti ära panna, vanni ette tuleb mingi paneel ka veel tekitada… Aga seda veidi hiljem. Homme saab loodetavasti nii palju tehtud, et võib ehitusläbu välja koristada ja kõik puhtaks küürida. Vanni küll enne nädalat kasutada ei saa ja mõned asjad tulevad hiljem, aga vähemalt on siis remondi räpane osa lõppenud.

Siis saab lõpuks lastetoaga jätkata – ma nii väga loodan, et äkki mingi ime läbi ikka jõuab Plika sünnipäevaks valmis. Ma mõtlen nii valmis, et ma jõuan elamise enam-vähem puhtaks küürida ka… Lastetuppa uue kardina õmmelda jms. Ausalt öeldes tundub, et ei jõua – et kui hästi läheb, saab mööbli sisse, aga koristamiseks ja õmblemiseks enam aega ei jää. Kui halvasti läheb, siis… Siis ma ei teagi, mis saab :( Ma ei taha kohe sünnipäeva pidadagi, kui remont veel kestab.

Nii et pöidlad pihku. EHK jõuab. No kui ma juba vannitubagi imetleda saan, teeb see tuju tunduvalt paremaks.

Tervise rindel nii palju, et üks silm läks enam-vähem korda, seejärel teine veidi lägaseks, nii et viskasin selle kuuajase läätse ka ära. Täna olen terve päeva prillidega olnud, homme jälle välja minek, nii et kasutan ühepäevaseid. Köha on meil kõigil, mul ja Poisil on hääl veidi ära, nohutame ka kergelt kõik. Oh, saaks juba terveks, lapsed aeda ja ise ka jonksu. Tüütu on see pooletoobine olemine.

Aga küll saab, kus ta pääseb.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.