Paar päeva tagasi avastasin Plikat potile panema minnes, et mõlemad lapsed magavad nari ülemisel korrusel. Täna avanes siis hoopis selline vaatepilt:
Ei tea, mis nad homme õhtul välja mõtlevad 😀 Ei tea, kas peaks nad voodisse tõstma või… Hommikul muidu kondid kanged 😛

Ei jää nad kangeks 😉 Meil toimub põrandal magamine samamoodi, vahel mitu nädalat järjest, siis kolivad ühte tuppa ja magavad ühes voodis.
Minu jaoks täiesti mõistmatul põhjusel meeldib ka meie piigal põrandal magada. Teki voldib pikkupidi pooleks (pool jääb alla, pool peale), padi ka ja nii ongi.
Ma ka ei julgeks sellises voodis magada, mille all niuke kuri valge siga peidus on. 😀