Nov 132013
 

tähekesedViimati andsin pallidest aru augusti lõpus. Sellest ajast saadik, kui seda sihtimise jubinat igapäevaselt tasuta jagama hakati, olen kõvasti mänginud ja ma arvan, et see oli umbes poolteist nädalat tagasi, kui ma edetabelis lõpuks eduka esikoha saavutasin.

No ja siis tuli järjest nii palju lihtsaid Eternal Isles tasemeid, et tähti langes kolinal – praeguseks olen täpselt 100 tähekesega Nadjast ees. Saared on kõik lahti tehtud, v.a. 48 maailm, mis on veel tasuline.

Selles mõttes pole mul mingeid illusioone, et kui Nadja ja Mutt ükskord ka kõik saared ära teevad (nad on alles 34 ja 36 maailmas), on neil raudselt rohkem tähekesi kui minul. Aga noh… Las ma praegu naudin :)

Ega mul muidugi kõik saaremaailmad tehtud pole, kärsituna lihtsalt lukustasin järjest uusi lahti niipea, kui kuskil toppama jäin. Mõni aeg tagasi tegin see-eest hästi palju vanemaid raskeid tasemeid ära, küllap saan pikkamisi ülejäänutega ka hakkama.

Toppamas on praegu 30-10, 31-10, 32-9, 33-8, 34-10, 36-9, 37-7, 39-10, 40-7, 42-6, 44-10 ja 45-9. Saartel on kokku tehtud 444 taset, tegemata veel 26.

Põhimängus olen juba tükimat aega 261. tasemel ja see on nii nõme, et tõenäoliselt ei proovigi enne uuesti, kui saartega ühel pool. Nojah, nüüd on muidugi saartel enamik järele jäänud tasemeid ka nii kirved, et mine sa tea. Põhimängu tasemeid on hetkel kokku 425, nii et seal on siis veel 165 tegemata.

Punkte on hetkel 669 335.

Statistika tehtud, süda rahul :D

  2 Responses to “Pallimängukunn”

  1. […] oli mul 422 tähekest, olin pingereas seitsmes ja arvasin, et esikohale ma küll kunagi ei jõua. Veidi enam kui kümme kuud hiljem ma just sinna aga jõudsingi. Nüüd siis jään kohe varsti jälle ilma. Et oleks rohkem […]

  2. […] Ligi aasta tagasi jõudsin ma edetabelis esikohale ning tõdesin veidi üle kuu aja hiljem, et kauaks ma sinna ei jää. Täpselt nii ka läks, terve selle aasta olen olnud kolmas, esimesel ja teisel kohal ikka Piia ja Mutt – kord üks, kord teine. Viimasel ajal Piia. […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.