Nov 282013
 

Abikaasat koju oodates sisustan üksildasi õhtuid oma lemmiksarjadega ja elan kaasa sealsetele suhteliinidele. Kui Castle’i ja Bonesiga on rahu majas, siis Hart of Dixie ja The Carrie Diaries ajavad mind närvi.

Järgnev tekst sisaldab mingil määral spoilereid nende sarjade kõige viimaste osade kohta, nii et kui sa pole veel vaadanud ja ei taha ette teada, siis ära edasi loe.

Hart of Dixie kolmas hooaeg on okei, aga mõni asi hakkab vaikselt ära tüütama. Joelil pole otseselt midagi viga, aga on ju näha, et ta on nö ajutine tegelane ja ma ei viitsi teda enam vahtida – saatku juba ära, et Zoe saaks vanu liine edasi ajada.

Linly ei meeldi ka eriti. Zoe sugulane Vivian on samas päris tore. Oh, ja Tansy tuli tagasi, teda ma absoluutselt jälestan. Ma ei tea miks, ta lihtsalt ei istu mulle.

Zoe potentsiaalsete meestega on naljakas lugu. Mulle meeldib Wade üldiselt rohkem kui George – eriti nüüd, kus ta on eelmistest hooaegadest täiskasvanum, tal on oma äri jne. Samas ei sobi Wade mu meelest Zoe’ile üldse. George jällegi käib mulle närvidele oma olekuga ja ei ole minu meelest absoluutselt pandav, aga Zoe’iga koos ta mulle meeldib.

Ma olen lugenud Hart of Dixie FB lehelt fännide arutelu – enamik neist ootavad, et Zoe ja Wade jälle kokku saaks. Mina pigem eelistaks, et ta George’iga sebima hakkaks. Wade võib Viviani võtta :P

Viimane osa oli hästi armas – mis siis, et Zade’i fännid said pettumuse osaliseks. Eks näis, kuidas edasi – vastikult pikk paus tuleb muidugi, poolteist kuud ootamist.

The Carrie Diaries on tohutult nunnu sari ja üks mu praeguseid suuri lemmikuid. Teine hooaeg algas paljutõotavalt. Noor Samantha näeb nii hea välja!

Minu meelest oli ainult aja küsimus, kuniks Carrie ja Sebastian jälle sebima hakkavad ning see juhtuski – küll viivuks, aga väga efektselt. Ma fännan seda klippi täiega, see on mu meelest nii hästi välja mängitud – koti maha viskamine, jalaga tooli ümber lükkamine, perfektne muusikaline taust… Sellest ei saa ma küll ka pärast korduvat hoolikat vaatamist aru, kuidas need nööbid seal kõik nii kiirelt lahti said :P

Ma olin NII kindel, et varsti jõuavad nad lõpuks ometi voodisse. Aga ei, kus sa sellega. Kogu see suur armastus, millest Carrie hooaja algusosades mitte kuidagi üle ei saanud… Seesama klipp, kus ei suudetud üksteisest parimagi tahtmise juures käsi eemale hoida… Järsku Carrie lihtsalt otsustas, et ah, aitab kah. Leidis järgmises osas endale uue mehe ja kaotas ülejärgmises sellele süütuse.

GRRRRRRRR.

Mitte et Sebastian mulle ülearu meeldiks, aga nad olid koos nii numpsikud. Mitte et sellel uuel, kelle nimi mul meeles ei seisa, midagi viga oleks, aga… Ta pole Sebastian :P

Nojaa, ma lugesin nüüd muidugi Wikist selle raamatu kokkuvõtet, mille põhjal sari tehtud on. Sarjas muudetakse sündmusi alati üsna meelevaldselt, aga kui ma nüüd õigesti aru sain, siis raamatus ongi Sebastian pigem m*nn ja kas ta mitte üldse salaja Maggie’ga sebima ei hakanud?

No ja muidugi tasub meeles pidada ka seda, et tegu on siiski SATCi Carrie lapsepõlvega, seega mis iganes suhted tal ka praegu poleks, oma ainsat ja õiget kohtab ta alles järgmises sarjas :D

Sellegipoolest, ma oleks tahtnud natuke rohkem Kyddshawd. Ja süütus oleks pidanud absoluutselt sinna minema, mitte tollele teisele. Kuradi raamatu autor, miks ta pidi sellise süžee välja mõtlema :P

Ilmselgelt peaks ma rohkem oma elu elama, mitte sarjasuhete üle nördimust tundma. Õnneks on veel vaid kaks nädalat oodata, siis on Abikaasa jälle Eestis ja saan päriselule keskenduda :)

  4 Responses to “Sarja(suhte)rant”

 1. Sa isegi ei kujuta ette, kui hea meel mul praegu siit Su mõtteid lugeda Hart of Dixie ja Carrie Diaries’e kohta, sest need kattuvad absoluutselt.
  Mõlemad sarjad on minu arvates sellised mõnusalt omamoodi, aga Carrie Diaries’ le kuulub salakoht mu südames juba I hooaja I osast. No kõik on kuidagi nii mõnus ja see muusika… Lugesin muidugi nüüd läbi ka need raamatud, mis on sarja aluseks ja pean ütlema, et sari pole just väga raamatu sarnane. Ma ka ootan salaja, et ehk antakse Carrie’le ja Sebastianile siiski veel miski romantiline hetk teises hooajas. Oh, lootusetu romantik nagu ma olen :)

 2. Tere! Ma vaatan ka neid kahte sarja ja mõlemad on väga toredad. Vahel küll mõtlen, et kas ma juba mitte liiga vana ei ole, et neid vaadata aga savi see :)

  AnnaSophia hakkas mulle juba siis meeldima, kui teda ühes filmis nägin (Soul Surfer). Ta on ka mõnes teises tuntud filmis näidelnud aga ma pole sattunud nägema. Igatahes oli mul väga hea meel, kui just tema nooreks Carrie’ks valiti. Lahe sari ja eriti meeldib mulle tema õde seal sarjas. Erinevalt sinust, on mul täiesti savi, et kes kellega ja kuidas (hahaa), mulle lihtsalt meeldib vaadata.

  Hart of Dixie’ga olen samal nõul. Zoe sobib George’iga, kuigi George on täiesti mõttetu ja igav mees. Joel on aga üldse halb näitleja ja seda suhet ei võta ma ka tõsiselt. Aga küll on see üks armas linn, see Bluebell! Isegi elaks seal heameelega :)

 3. Mina jälle kuulun algusest peale väga tugevalt Zade’i leeri. :) George on küll viimasel hooajal põnevamaks tehtud, aga üldiselt on ta ikkagi kohutavalt igav ja ühekülgne karakter. Isegi Joel on huvitavam ja mitmetahulisem.

  Aga mitte see ei ajendanud mind kirjutama, vaid hoopis üks sarjasoovitus – New Girl. Pilootosa on nagu ikka uuematel sarjadel koba peale tehtud jura, aga sellest ei tohi end heidutada lasta, sest edasi on puhas kuld. Mitte ainult huumori, vaid ka suhtedraama osas.

  • George ongi igav ja mittepandav, aga ta sobib Zoe’iga :D Wade ongi George’ist igati etem, aga minu meelest nad ei sobi kokku ja kõik.

   New Girli on varemgi soovitatud… Ma ei tea. The Lying Game ja Pretty Little Liars jäid hoopis silma eile. Ja üks eilne soovitus oli The Good Wife.

   Aga ma vist ei hakka enne midagi vaatama, kui Abikaasa kodus on, siis ehk valime koos. Sest tegelikult on mul kuu jagu Revenge’i ja White Collarit vaatamata, no ja siis jäi kunagi veel Covert Affairs pooleli… Selle viimase suhtes pole küll kindel, kas üldse vaatan edasi.

   Oh, ja My Family on ka iidamast-aadamast pooleli, Hustle viimane hooaeg vaatamata… Teised vanad poolikud sarjad (Dexter, Eureka) ongi juba maha kantud :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.