Jan 302014
 

Ma juba mitu päeva võtan ennast kokku, et pildid arvutisse tõmmata ja Londonist kirjutada, aga mitte ei jõua tegudeni.

Lühidalt: sõprade ja tuttavatega kohtumised olid tõeliselt super, oleks tahtnud kõigiga kauem jutustada. Shoppamise poole pealt pettusime veidike – saime kül päris mitmed vajalikud asjad ostetud, aga lootsime rohkemat :) Lisaks olime unustanud, KUI kiirelt Londonis raha kulub, nüüd tuli meelde :D Camdenisse ei jõudnudki, millest on hirmus kahju, aga eks siis järmine kord.

Katsun ikka mõni päev kõigest pikemalt kirjutada. Fotosid ma vist küll praktiliselt ei teinudki, ainult mõned ostud pildistasin hiljem kodus üles.

Olen sel nädalal kõik päevad tööl, et rohkeid reisipäevi tasa teha, lapsed on ka siiani kodus olnud, tõeliselt välja puhkamise aega pole siiani olnud.

Aga noh, küll jõuab kõike, kunagi. Ma pole muidugi 2006. aasta teisest poolest saati suutnud ühes kuus nii vähe postitusi kirjutada :)

  One Response to “Lootusetu”

  1. Hea seegi, et siia ‘kolm’ rida kirja said. Ootan lisa :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.