Sünnipäev, see ei lõppe iiiiiiialgi…

Tegelikult vist hakkab lõpuks ühele poole saama, aga tänaseks jagub veel mõnuga. Viimane torditükk hommikukohvi kõrvale ja lilled veel ühelt töökaaslaselt.

Ja eelviimane torditükk on tegelikult alles – ootab külmkapis lõunapausi, kuna eile läks nii kiireks, et ei jõudnudki tööl süüa.

IMG_9950

Ma ausõna katsun teha ülevaate kogu nädalavahetusest koos ülejäänud piltidega. Kui mitte enne, siis neljapäeval ikka 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top