2 thoughts on “Eile tegin tööd”

    1. No antud hetkel ma lihtsalt kujunda(si)n ekspositsioonimaterjale 🙂 Tekstid olid ette antud, ülejäänu minu teha. Algul tegin mitmeid erinevaid kujundusi, mille seast kolleegide ja ülemusega parima välja valisime, siis tegin järjest kõik valmis. Neid materjale on vaja erinevas stiilis ja erinevatesse kohtadesse, tol päeval sain ühe ruumi materjalid valmis.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top