FB kaudu jõudis minuni üks hirmnaljakas video. Mida edasi, seda rohkem naersin. Nüüd saan aru, mida tunnevad need targad, kelle käest mina lolle küsimusi küsin. Ja vahel teistele mingeid asju seletades on endal ka täpselt selline tunne, nagu sel eksperdil seal 😀
Jaa, see video on tõesti hea, itsitasin ka selle üle päris pikalt. Täitsa elust enesest.
Mulle meeldib veel see video ka, võin disainerina öelda, et nii ongi 😀
http://www.kuldmuna.ee/alpha/index.php?page=file&group=3600&type=1