May 182014
 

Üle nädala on möödas ja blogis vaikus :) Üle poole maist on läbi ja blogis on neli postitust. Nii see kipub olema, kui elu on liiga kiire. Noh, jaanuar saab selle postitusega edestatud, see on juba mai viies :P

Muidugi pean teid kurvastama sellega, et mul pole aega pikemalt kirjutada. Ei kujuta isegi ette, millal seda aega tekib. Eelmise nädala teine pool ja terve see nädal on olnud meeldivalt kiired ning möödunud uues töökohas. Täna on mul lõpuks ometi üks vaba päev, järgmised kaks nädalat mööduvad paralleelselt kahte tööd tehes ning vaid pühapäevad on vabad.

Tegelikult leiaks ju aega kirjutamiseks küll, õhtud on endiselt vabad ja enne keskööd ma reeglina magama ei saa. Isegi lugenud pole paar viimast nädalat, seda tegin enne rohkelt. Aga no ei ole olnud seda viitsimist millegi asjaliku jaoks – õhtud on möödunud peamiselt mängude ja sarjade seltsis. Muidugi võib loota, et ülejäänud kuu on asi parem, sest kõige pikemad päevad on möödas ja kõik ülejäänud tööpäevad peaksid teoreetiliselt lõppema 17-18 ajal. Aga noh… Eks me näe :)

Igal juhul on kõik hullult äge. No välja arvatud see, et aega on vähe ja kodus pole aega nii palju korda luua, kui vaja oleks. Uus töö on super ja järgmine kuu saab olema esimene sel aastal, mil meie sissetulekuid ületavad väljaminekuid. Kui nüüd veel teine osa plaanist võimalikult kiiresti realiseeruks, saaks ometigi aasta alguses tekkinud võlad tagasi maksta.

Aga ma nüüd lähen otsin hommikusööki ja katsun siis vahelduseks kodumajanduse lainel asjalik olla. Eile hommikul panin enne tööle minemist masinatäie pesu pesema ja vaene Abikaasa pidi selle kuivama panema, ehkki see pole teps mitte tema kohustus. Rääkimata sellest, et lasteaeda ei jõudnud ma sel nädalal kordagi… Täna on mõnusalt tuuline ja soe ilm, pesu kuivatamiseks ideaalne. Üks masinatäis peseb ja teine läheb kohe pärast seda. Ja koristada  tuleks ka kõvasti. Ja aias toimetada – Abikaasa on seal sel nädalal mitu õhtut üksi rassinud, sest mina olen jõudnud töölt koju alles 19-20 paiku ning olnud siis liiga väsinud, et mõelda millegi asjaliku tegemisele.

Ajaga loksub kõik paika ja jääb jälle aega kõige jaoks, olen selles kindel. On vaja lihtsalt uue elukorraldusega harjuda :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.