Lõpuks ometi jälle seljaga sõidu suunas!

Meie lapsed on sõitnud terve viimase aasta väga häbiväärsel kombel reisiturvatoolides, milleks on meil turvatool/seljakott Trunki BoostApak. Need sai ostetud eelmise aasta mais selleks, et oleks millegagi sõita, kuni meie turvatoolid Norrast Eestisse jõuavad. Reisitoolide seas ühed turvalisemad, päris turvatoolidega võrreldes… Mnjah.

Päris toolid jõudsid kohale vist kuskil augusti lõpus. Selle väikese mööndusega, et Poisi seljaga sõidu suunas tooli kinnitamiseks vajalikud rihmad olid Norrasse maha jäänud. Oli küll jutt, et saadetakse postiga järele, aga jutuks see jäigi. Plika tooli siis ka kasutusele ei võtnud, lasime reisitoolidega edasi.

Detsembris tuli Abikaasa lõpuks koos rihmadega. Selleks ajaks oli aga Poisi turvatool teisel pool remondisegaduses seismisest meeletult tolmune ja mitte keegi ei viitsinud selle puhastamisega tegeleda, nii et sõitsime ikkagi reisitoolidega.

Sel kevadel avastasin, et Plika tool, mis seisis panipaigas, on mingi hoidise purunemise tagajärjel üsna korralikult täis pritsitud. Nüüd juunis pesin lõpuks Plika tooli katte puhtaks. Eile teist poolt koristades võtsin lõpuks Poisi toolil katte maha ja pesin puhtaks ning puhastasin tooli tolmust ära.

Täna otsisime pikka aega neid kinnitusrihmu, mis Abikaasa detsembris ära tõi. Leidsin need lõpuks hoolikalt kokku rullituna ühest kapist, kus ma igasugu asju hoiustan.

Nii et aasta aega hiljem said toolid lõpuks pidulikult autosse.

Üks mure selle va seljaga sõidusuunas tooliga muidugi on. Plika on nördinud, et tema peab näoga sõidu suunas istuma 😛

IMG_0929

IMG_0933

Olgu need pildid ehk väikeseks inspiratsiooniks neile, kes imestavad, kuidas peaaegu neljane seljaga sõidu suunas istuda võib. Istub nii kaua kui saab (sellist SSS tooli võib kasutada seni, kuni tooli ülemine äär on silmadega ühel piiril, edasi enam mitte) – alles siis tuleb NSS tool. Ja peaaegu neljane on omadega väga rahul.

Britax Hi-Way on super, soovitan soojalt kõigile! Ainult et Eestis seda vist endiselt väga ei müüda…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top