Jun 222014
 

Random.org valis välja 47 kommentaari hulgast välja nr. 15:

Mina lugesin ka Norwexist vist Sinu blogist, tol hetkel panin lihtsalt kõrva taha ja ei pööranud rohkem tähelepanu sellele.
Aga nüüd, kui mul on kodus pisipreili, kelle tulekuga enamus kodukeemiast lihtsalt seisma jäi ja kasutust ei leidnud, tunnen ma tõsist puudust võimalusest ilma kemikaalideta kodu puhtana hoida. Eriti hull on klaasid ja peeglid – meil on näiteks telekaalusel klaasist plaat, kust siis vahelduva eduga leian näpujälgi ja tatiridasid, samamoodi on ära musitatud rõduuks, kust see valguse käes eriti rõvedalt välja paistab. Ja kui laps vannis käib, siis on millegipärast alati ka peegel pritsmeid täis (ometi kõigi füüsikaseaduste kohaselt ei tohiks vesi SINNA küll sattuda eks..).
Igaljuhul tahaks hea meelega proovida neid lappe, põranda puhastamiseks (puitparkett) ei ole ka leidnud veel midagi väga head – ehk kui klaasipuhastuslapp oleks nii hea, nagu kõik räägivad, siis telliks ka teisi asju endale koju..

Kirjutan sulle kohe ja lepime kokku, kuidas oma lapid kätte saad.

Kõigil teistel huvilistel soovitan aga soojalt klaasipuhastuslapp ise ära osta. Kui täishind tundub kallis, oodake sooduspakkumisi – minu meelest on see lapp neis üsna tihti esindatud!

  One Response to “Palju õnne, Glacier!”

  1. Juhuuu, kui lahe uudis! Mul on kohe mida oodata – koristamist uute lappidega:)
    PS Loodan, et mu seni olematu loosiõnn nüüd äkki pöördub kohe suuremalt:):)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.