Feb 122015
 

Tuli kaup. Alus, mille peal hunnik kaste, hoolikalt ära kiletatud. Eemaldasin kile, tõstsin ära ühe kasti. Tuli välja pusle nurk:

2015-02-12 13.24.56

Siis terve pusle, milles oli nelja tüki suurune auk… Mhm, jajah, sai Liisiga kunagi kokku lepitud küll, et ta laenab selle meile.

2015-02-12 13.25.40

Kuna see pusle oli nii friiking suur, et ei mahtunud suurel pappalusel kokkupanduna meie tagaruumi uksestki sisse, olin sunnitud selle kohe laiali lammutama – õnneks oli mul üks tühi kingakarp, panin tükid sinna. Veidi hiljem tuli kauba seest välja puslekarp:

2015-02-12 13.45.50

Ja lõpuks ka neli puuduvat pusletükki (oluline: jälgi näoilmet!):

2015-02-12 13.46.31

Hilisem FB vestlus:

Liis:
ma saan aru et sa võtad kaupa
aga millal sa ütled selle pusle kohta, et te olete värdjad?
et sinu meelest on täiesti normaalne kokkupandud puslet DSVga sulle saata?
ma mõtlesin et sa irvitad v midagi

Tikker:
no ma olen teie, khm, kiiksudega harjunud
aga ma sain ikka kõvasti irvitada, kui pühendusega tükid leidsin

Nagu ma ütlesin, täiesti harilik kaubapäev. Igav meil siin ei hakka :D

  One Response to “Täiesti harilik kaubapäev”

  1. […] Kaks kuud tagasi saatis Liis mulle pusle. Umbes kuu aega oli karbis, siis sortisin tükid ära ning panin paari päeva jooksul kokku ääre, triibulise telgi ja nipet-näpet lennukeid. Ja siis jäi jälle seisma, ülejäänud perekonna meelehärmiks. Elutoa laual hoiab Abikaasa oma arvutit ja lapsed vaatavad seal oma hommikumultikaid… No ikka mitu head korda sain katki tehtud äärt parandada ja põrandalt pusletükke kokku korjata :P […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.