Hehe. Leidsin ilusad rohelise muruga pildid, mis said tehtud ilmselt “enne” piltideks, vahetult enne laenatud umbrohunapsikuga peale lendamist. Mis aga tegemata jäid, olid “pärast” pildid. Aga tookord ma sain päriselt ka kõik välja juuritud! Ja siis viisime napsiku tagasi ja ei olnud meeles nädal aias käia ja… Noh, ütleme nii, et nii mõnigi võilill jõudis siiski oma hallid udemed laiali puistata. Parem kümme kui sada, eks 😀
Tahan endale ka napsikut. Kui kellelgi jääb kuskil hea hinnaga silma, siis antagu teada!




Päris suur aed on ikka teil. Mõnus 🙂
Minu meelest on küll võililled toredad ja pealegi ka tervislikud – nii lehed kui ka õied saab ju ära süüa :). Ei juurikski neid välja.