Kuu aega tagasi aias

Hehe. Leidsin ilusad rohelise muruga pildid, mis said tehtud ilmselt “enne” piltideks, vahetult enne laenatud umbrohunapsikuga peale lendamist. Mis aga tegemata jäid, olid “pärast” pildid. Aga tookord ma sain päriselt ka kõik välja juuritud! Ja siis viisime napsiku tagasi ja ei olnud meeles nädal aias käia ja… Noh, ütleme nii, et nii mõnigi võilill jõudis siiski oma hallid udemed laiali puistata. Parem kümme kui sada, eks 😀

Tahan endale ka napsikut. Kui kellelgi jääb kuskil hea hinnaga silma, siis antagu teada!

2015-05-17 14.25.36

2015-05-17 14.25.26

2015-05-17 14.25.32

2015-05-17 14.25.50

2 thoughts on “Kuu aega tagasi aias”

  1. Minu meelest on küll võililled toredad ja pealegi ka tervislikud – nii lehed kui ka õied saab ju ära süüa :). Ei juurikski neid välja.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top