Jun 182015
 

Pool kuud võtan ette, et kirjutada, aga ei jõua kuidagi tegudeni. Ja kui siis jõuan, tuleb õige mitu postitust järjest.

Kes teab, kas oleks tänagi kirjutamiseni jõudnud, aga kui lugejad tulevad juba poodi kurtma, et ma üldse ei kirjuta ja nii on igav, siis on tõepoolest viimane aeg :D

Samas pean tunnistama, et kõigi nende eelmiste postituste üles panemisega jooksis juhe üsnagi kokku. Mul olid küll mingid mõtted, mida tahtsin teiega jagada, aga need on kuskile põgenenud…

Elu on üsna igav. Töö ja lasteaed, kodu, nädalavahetustel vahel veidi külas käimist. Mitte et ma kurdaks, ma olen üsna rahul. Stabiilsus on ka mõnus.

Võtsime Abikaasaga järgmiseks nädalaks mõlemad puhkuse. Plaanis on välja magada ja koristada – noiks kaheks tegevuseks ei jää igapäevase tööelu kõrvalt kunagi piisavalt aega. Õnneks on ka külalised tulemas, see aitab alati kodu maagilisele korda minekule väga efektiivselt kaasa.

Aias pole jõudnud suurt miskit teha, Abikaasa niidab muru vahel ja see suht kõik. Ok, tegelikult ta on rohinud ka :) Mina lihtsalt unustan aia olemasolu tööpäevadel ära ja kui nädalavahetustel on muud tegemist või kehv ilm, siis ei tule ka aed meelde. Lootusetu. Aga noh, varsti saan tulbid välja kaevata ja loodetavasti jõuan ka miski hetk uude kohta istutamiseni. Mis muidugi eeldaks, et me liigutaks mängumaja tahapoole, mis on meeletu ettevõtmine. Üks pakike “Salaaia” nimelisi lilleseemned tuli kuskilt välja, neid võiks külvata… Kästi küll mais, aga noh, ma olen tuntud oma hilise külvamise poolest :D Need seemned on muidugi igivanad, kas sealt üldse midagi tuleb… Proovida ju võib.

Õhtud veedan enamasti Grey anatoomiat vaadates. Pooleli on seitsmes hooaeg, seega üle poole on vaadatud. Kuuenda lõpp oli väga kreisi. Kaheksanda lõpus on ka ilmselt hullumaja oodata, siis kaob mitu senist peategelast. Üldiselt on endiselt täitsa tore meelelahutus. Vahepeal, kuskil teise-kolmanda hooaja kandis, tundus küll, et kõik magavad kõigiga stiilis “Vaprad ja ilusad”, aga siis tuli uusi osalisi juurde, st uusi suhteliine ja… Ei olegi nii hull. Eks näis, millal täitsa läbi saan. Ligi kaks kuud olen vaadanud, kuu-kaks läheb ilmselt veel. Kahtlustan, et saab läbi veel enne suve lõppu :)

Aga tänaseks on kirjutatud küll ja veel, ma nüüd lõpetan. Ei suudagi kohe otsustada, kas lugeda edasi Minu Eestit või vaadata Greyd :P Mõnusad laisad õhtud.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.