Aug 132015
 

Humana viimasel nädalal tuleb ikka üks tiir teha.

Papiniidu Humanas veetsin esmaspäeval vähemalt tunni, kui mitte kaks. Lõpuks ostsin kaks asja, mõlemad maksid €2.50.

Tumesinine pluus, pildil on värv kuidagi väga mannetu…

2015-08-13 16.45.29

Roosaruuduline kleidike:

2015-08-13 16.43.33

Kolmapäeval käisin linnas. Jenny Krusest leidsin mõnusa lihtsa punase seeliku, mis puu peal näeb küll täiesti mittemidagiütlev välja, aga seljas on kenasti kumerusi embav :P Mul oli just ühevärvilist mustrita suvist seelikut vaja, see sobib suurepäraselt. Maksis €2.20.

2015-08-13 16.44.07

Ja Ülejõe Humanast €1.50 eest üks pluus:

2015-08-13 16.44.45

Suurim töövõit on aga see, et ma sundisin Abikaasat Humanasse tulema. Olen terve suve tema kallal irisenud, sest kõik suvepüksid (lühikesed ja/või heledad/õhukesed) on tal läbi kantud, seega olid garderoobis senini kirjud põlvini rannapüksid, mis ei sobinud MITTE ÜHEGI tema pluusiga, üsna räbalaks kantud teksad ja ühed viisakamad hallid püksid, mis ka juba üsna ära kantud. Nüüd ei jätnud teda enne rahule, kui ta lahkus Humanast seitsme paari pükstega – igas pikkuses ja värvis. Üks T-särk ka, arve kokku €12. WIN!

  5 Responses to “Viimased teise ringi leiud”

  1. Mul tuli kange isu kõik oma viimase poole aasta Humanaleiud üles pildistada :P

  2. Kas Sa reaalselt kõiki asju kannad ka? Ma lihtsalt imestan, kui palju riideid Sa kogu aeg omale ostad. ☺
    Mul oli ka kunagi (just sel ajal kui perel majanduslikult kitsas oli) kaltsukasõltuvus. Kapid oli kuhjas asju täis mida ma reaalselt ei kandnud. Praegu ostan ma riideid ikka väga harva, vaid siis kui tõesti vaja.
    Taaskasutus küll, aga nojah…

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.