Üle pika aja üks tõeliselt nauditav Bond!

spectre1

Ma olen lugenud neid arvustusi uue Bondi kohta, nagu ikka seinast seina – mõni ütleb, et parim, mõni, et täielik jama. Ja näiteks Abikaasa kurtis ka, et jubedalt venis. Aga ma ei tea, on’s asi selles, et ma olen nii lootusetu fänn või et Craig mulle nüüd lõpuks ometi seks tundub, aga ma täiega nautisin kogu filmi. Ok, jah, kohati tõesti tibake venis, aga mind see ei häirinud.

Ma arvan, see meeldis mulle Craigi eelmistest rohkem sellepärast, et oli rohkem seksi ja rohkem nalja. Need, kes varasemaid Craigi Bonde kiitsid, tõid esile, et Ian Flemingi Bond oligi sünge. Et filmides tehti ta hoopis teistsuguseks, kui tema looja oli mõelnud. Et nüüd on hea ja tõesem. Noh… Mulle meeldib filmi-Bond 🙂

Aga kas ei olnud mitte nii, et kui Spectret alles filmiti, siis kinnitasid kõik filmiga seotud isikud otsekui ühest suust, et kurikael EI ole Blofeld? Või ma mäletan valesti? Igatahes, üle pika aja ka selline paha, keda ma tõeliselt nautisin. Seks mees kah. No vabandust, ma olen nii tühine ja mulle meeldib, kui Bondi filmides on seksikad näitlejad.

Naised jätsid pigem külmaks, sest imelise punapea Eva Greeni vastu ei saa keegi. Aga samas täitsa okeid olid.

Judi Denchi M jääb minu jaoks muidugi alati minu ainsaks ja õigeks ja Ralph Fiennes on mu meelest endiselt kole, aga ta oli ka täitsa okei.

Q meeldis mulle Skyfallis rohkem. Nüüd ta oli kuidagi liiga Bondi tallaaluseks tehtud. Äpu mulje jättis. Samas pandav oli ta ikka 😀

No ühesõnaga, mulle väga meeldis. Ülimõnus oli üle pika aja näha Bondi jälle kinos suurel ekraanil. Ostsin seekord kõige kallimad piletid tagumisse ritta, millel nimeks love seat. Ideaalne filmi vaatamiseks ja jalgadel oli mõnusalt ruumi, aga sellega panid nad mu meelest küll mööda, et toolidel oli ühine vaid istme osa, aga mitte seljatugi – kuidas seal siis mõnusalt kaisutada, kui küünarnukk kogu aeg sinna seljatugede vahelisse prakku ära kaob… Ja popcorn oli õudselt soolane 🙂 Aga need olid siiski pisiasjad, mis üldist naudingut mitte kuidagi ei seganud.

Me alustasime üksvahe Abikaasaga Bondi-saagat otsast peale, jõudsime vist umbes viienda filmini, kui jäi pooleli… Aga ei, vist ikka kaugemale, sest Lazenby sai nagu ka ära vaadatud. Kus siis pooleli jäi, ei mäleta, lõppu kindlasti ei jõudnud. Peaks vist uuesti otsast peale alustama. Vanu Bonde on ikka tore vaadata 😀 Kuidagi tuleb ju järgmised 2+ aastat uue Bondini ära sisustada…

5 thoughts on “Üle pika aja üks tõeliselt nauditav Bond!”

 1. Mulle just ei meeldinud! Lugu oli igav ja põnevust jäi väheseks. Lisaks naisnäitleja välimus ei meeldinud ja mina ei näinud nende vahel tõelist sädet ja kirge.
  Nii magedat Bondi filmi teist ei teagi.
  Tulin eile kinost ära pettumuse emotsiooniga.

 2. Olen Su blogist lugenud, et oled ka sarjade fänn. Kas oled vaadanud sarja Outlander, mis hetkel jookseb ka ETV pealt? Soovitan tungivalt!

  1. Ei ole vaadanud, ei olnud sellest kuulnudki enne, kui eelmisel nädalal jäi FB feedis silma sarjasoovituste küsimus ja seal all seda ka mainiti. Miks see siis nii hea on?

 3. Põnevus, lummavad loodusvaated, lahedad kostüümid, ilusad ja väga loomutruud näitlejad jne.
  Vaata esimene osa ära ja saad vastuse 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top