Nov 252015
 

Läpakas räägib mulle viimased nädalad: consider replacing your battery. Mõtlesin siis, et võtaks hüva nõu kuulda.

Trükkisin kõigepealt eBay, seejärel hindu kalliks põlates AliExpressi otsingusse “Dell Vostro 3350 battery 4400mAh” – valisin odavaima ja tellisin paari klikiga ära. €18.79 ja ilmselt millalgi jaanuaris saabub.

Idee teostus kiirelt ja valutult. Ooteaeg on muidugi pikk, aga ega mul pole kiiret – praegune veel ikka peab ka veidi.

  7 Responses to “Netiostlemise mugavused”

 1. Ma tellisin oma Asusele sealt suvel aku ja olen rahul, kestab korralikult. :)

 2. Mul oli eelmine läppar dell ja mees tellis ka kuskilt hiinast uue aku. Igatahes need ei ühildunud ja siis googeldades selgus, et see tüüpiline probleem. Siis oli mingi teema asenduse saatmisega aga kogu see asjaajamine võttis nii kaua aega (paljuski oma laiskusest), et lõpuks ostsime uue läpaka.

  • Ma kaks aastat tagasi korra juba tellisin Hiinast oma läpakale aku ja seega ei ole põhjust arvata, et nüüd ei ühilduks. Pildi pealt nägi igatahes samasugune välja :P Iseasi, kas kahe aastaga peaks üks aku läbi minema… Vb originaal kestaks kauem? Aga ma ei taha teadagi, palju originaal maksab… Pigem maksan iga 2a tagant selle €20 :)

   • Originaal peaks maksma umbes 50 eurot. Seega ei tea kas on mõtekam iga kahe aasta tagant 20 välja käia. Muidugi garantiid vist ei ole, et originaal ka üles ei ütle (iseasi muidugi, et äkki on päriselt ka garantii kaasas) :)

    • Hm, huvitav, sest seesama Hiina asendusaku maksis ka Eesti veebipoes €40 kanti. Ei arvanud, et originaal võiks nii soodne olla. Aga noh, seekord on tellitud, kui peaks kunagi läbi minema, eks siis võin täpsemalt hindu uurida.

 3. Mul oleks ka tegelikult ühele vanale läpakale uut akut vaja, kodus võiks ju tagavara ka olemas olla, kui olemasolevad arvutid peaks sussid püsti viskama. Kuid ma olen alati natukene kartnud seda, et tellid Hiinast mingi asja ning saad petta, nagu nende mälupulkadega, mis peaks olema 32GB aga tegelikult on seal sees mingi gigane või 500MB suurune (kui sedagi) mälu. Aga tundub, et teil läks sellega õnneks nii et võib-olla peaks ikka selle plaani võtma…

 4. […] kolm nädalat tagasi AliExpressist läpakale uue aku. Täna tuli pakiteade. Aku oli postitatud […]

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.