2015 ja 2016

Kui ma üldse aastakokkuvõtteid teen, siis kipuvad need olema lakoonilised. Samal viisil jätkates on mul 2015. aasta iseloomustamiseks vaid üks märksõna – stabiilsus.

Vähemalt hetkel ei suuda ma meenutada mitte ühtki märkimisväärset sündmust… Nojah, seda küll, et märtsist alates olen töötanud täiskohaga – mis omakorda tegi meie rahalise seisu veidi paremaks, nagu aasta tagasi lootsin. Alates sügisest on õhus Abikaasa karjäärimuutus – selles osas toob selgust uus aasta.

Eraeluliselt on asjad nii ja naa. Olen astunud pisikesi samme, oleks vaja astuda suuremaid, et kaugemale jõuda. Ega’s muud, kui uuel aastal uue hooga.

Suuremalt jaolt aga – töö-kodu-lasteaed. Ei miskit uut, stabiilne. Kõigi seniste suurte muutuste taustal äraütlemata mõnus.

Lugesin Pauksoni ja Kaldre aastahoroskoope.

Jäärale lubatakse tavalisest suuremat tasakaalukust, head tervist ja tööalaseid suhteid, palju raha, vähem peresiseseid konflikte, suurepärast läbisaamist lastega, aastaringselt parimas korras olevat kodust elu, rohkelt lõbustusi ja kultuuriüritusi ning reisi perega eksootilisse kohta… Sõprade abiga võib arvestada ja kõige tipuks peaks minust saama innukas tervisesportlane. Midagi enamat ei oskaks soovidagi 😀

Sõnnidele lubatakse edukust ja rõõmu mitmes eluvaldkonnas, ülihäid suhteid kodustega, tavapärasest rohkem meelelahutust ja külalisi ning tihedamat suhtlust sõpradega. Raha pärast polevat sõnnil muretseda vaja, tööalaselt soovitatakse vanal minna lasta, et tööasju huvitavamaks muuta, uue töö otsijatel tuleks ise aktiivne olla ja siis leiab ootamatust kohast uue töö, kõigele lisaks pühendavat sõnnid tavapärasest rohkem aega kodule, säästmata ei aega ega raha, et muuta seda luksuslikuks. Ja kooselu sujub rahuldavalt, kui sõnn oskab olla romantiline.

Ühesõnaga meil on Abikaasaga üsna sarnased horoskoobid – lubatakse head ja paremat kõigil rinnetel. Mis nii viga uuele aastale vastu minna 😀

2 thoughts on “2015 ja 2016”

  1. No 2015 saime meie viimaks ametlikult tuttavaks, peale neid pikki aastaid internetitutvust ja -suhtlust ja vastastikkuseid pakikeste saatmisi. Niiet win 🙂 Pluss te olite ju pea esimesed inimesed, kes Mesilast nägid, isegi pere peale Härra polnud veel näinud 😉

  2. Pingback: Head asjad #61 – kokkuvõtted – Tikri Päevaraamat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top