Jan 212016
 

Tööl on hullumaja, nii et eraelu ja sealhulgas ka blogi on täiesti unarusse jäänud, aga loodetavasti olukord peatselt paraneb.

Seda postitust olen ka plaaninud nädala algusest saati, täna õhtul jõudsin lõpuks nii kaugele, et vaatasin pildid läbi ja valisin välja. Kvaliteet on kohutav, sest valgusolud on kohutavad ja mul pole mingit energiat uuesti proovida. Aimu vast saate ikka.

Plika “tikkis” sellise pildi. Ise seletas, et peal on meie mängumajake ja kiik. Väga täpne! Kõik komplekti paelad kulusid ära selle meistriteose jaoks. Neid on küll vaid neli ja pole väga pikad ja “lõuend” ise on ka väike, aga noh :) Maksimaalne kasutus :)

2016-01-18 09.51.08

Poiss ehitab iga päev legodest uskumatuid asju. Siin on üks näide – sellest luugist püütakse pahad lõksu.

2016-01-18 21.04-1

2016-01-18 21.04-2

Ja muidugi joonistused. Just Poiss on mind nendega hämmastanud, kuidagi väga detailirohked on need äkitselt.

Siin ta veab Plikat kelgu peal. Joonistas sätendavate pastakatega, alla kleepis veel kolm läikivat mummu, mis Plika oma Frozeni kleidilt oli ennist ära kiskunud. Väga täpselt on üles joonistatud õueriided – Poisi pruuni kombe kollaste detailide ja tuukrimütside tuttideni:

2016-01-18 20.54.23

Ja eile tuli Poiss lasteaiast koju teise üliägeda pildiga.

Tegu on piraadilaevaga, mida asustab meie perekond. Ühe kullakirstu oleme juba kätte saanud, teine on veel mere põhjas. Abikaasa juhib laeva, mina olen krooniga (ja sellepärast on ka teine lipp krooniga), lapsed püüavad kalu. Kala rünnaku tagajärjel on ka laeva keskel pragu :D Ja Poisil on silmaklapp, aga see on pildilt imepisikeselt näha.

2016-01-21 09.02.52

Kuna Poissi selle pildi eest ülevoolavalt kiitsin, siis oli vaja Plikal muidugi ka kohe joonistama hakata ja Poisil ühes temaga. Ühe õhtuga treisid mõlemad valmis kolm pilti.

Plikal kõik mereteemalised. Vaatan, et olen kogemata teise ja kolmanda pildi ära vahetanud, sest kõige viimasel nad alles hakkavad võitlema ja keskmisel üks võitis, teine on kirstus vms :D Ja see pidi olema Soome lipp, aga läks tiba nihu ja tuli Pärnu lipp :D

2016-01-21 09.04.43

Poisil on keskmisel pildil ninjad, kes on võidelnud nii, et mõlemal jalast veri väljas ja taevast hüppab ka üks alla. Kolmandal on kah ninjad, teevad oma… Ma ei teagi, misasju. No ta vaatab Youtube’ist Lego Ninjade multikaid, sealt see kõik vist.

2016-01-21 18.31.43

Väga äge on ühesõnaga, mis nad kõik välja mõtlevad :)

  One Response to “Laste looming”

  1. Praegu Teil vist see aeg käsil, kus tuleb ohtralt paberit ette sööta, sest pliiatsist tulevad igasugu ulmelised asjad. Meil oli ka üksvahe see hooaeg ja ma nii imetlesin neid pilte. Võik öelda, et lausa fännasin. Nüüdseks joonistamine kuidagi vaikseks jäänud.
    Seega osta aga pliiatseid ja pabereid! :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.