Feb 292016
 

Ostsin just täna hommikul neljapäeva õhtuks bussipileti Tallinna. Varasemalt planeeritud 18 asemel 19.10, sest viivitamise tõttu olid teised hinnad tõusnud ja Superbus tuli odavam.

Kaks tundi hiljem arutasime müüjaga, et teine müüja on puhkusel, tema asendab kolmapäeval, mina neljapäeval.

Siis sain kirja, et Plika on waldorfkooli vastu võetud ja neljapäeva õhtul kell kuus on lastevanemate koosolek. Müüja ütles, et pole midagi, ta tuleb siis õhtuks ise tööle.

Alles SIIS ühendas ära, et näe, bussipilet on ju ka neljapäeva õhtuks, kus ma oleks pidanud kaheksani tööl olema.

Aga noh, nüüd on siis nii. Saan tunnikese koosolekul olla ja siis poole pealt minema kihutada, et bussile jõuda, eks Abikaasa on lõpuni. Kõik asjad nädalavahetuseks Tallinnas pean juba kolmapäeva õhtul valmis panema, et neljapäeva hommikul tööle kaasa võtta. Sh väliööbimisega rabamatkaks sobivad riided. Saab põnev olema.

  4 Responses to “Planeerimisgeenius”

  1. Kirjuta siis kunagi hiljem kindlasti Plika kooli koosolekust. Hästi huvitav oleks lugeda.

  2. Planeerimine on ah sul ilmselgelt käpas :D
    Aga waldorfkooli koosolekust loeks minagi, endal ka liiguvad lapse koolimõtted selles suunas.

  3. Palju õnne, et saite sinna kooli, kuhu tahtsite!

  4. Ei puutu üldse asjasse, aga veebr. “Tiiust” leidsin ,et sinu isal ja Viktor Kingissepal on ühine esivanem…See ilmnes Jüri Aarma sugupuus.Vahel lihtsalt tulevad igasugused huvitavad leiud välja.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.