Pakkumine, küsimus ja plaanid

Leidsin riiulist kuu lõpus aeguvad Tallinki kupongid. Kas siin ei leidu kedagi, kes sooviks järgmise nelja päeva jooksul minna Soome (kuni 4 inimest alates €16 per nägu) või pühapäeval/esmaspäeval Rootsi kruiisile? Paar tundi tagasi vaatasin, et reede-laupäev enam soodust ei saa, aga pühapäeval on hind €40/kajut (kuni neljale) ja esmaspäeval suisa €20. Hea meelega annaks koodid kellelegi, kes neid kasutada saaks. Nii kahju, et varem pakkuda ei märganud, ammu oli selge, et meie neid ei kasuta. Isegi FB-s pakkumisele pole keegi reageerinud.

Või on siin ehk keegi, kes on lähiajal liikumas Saksamaalt Eestisse ja oleks nõus mulle tooma ühe väikesemõõdulise ja -kaalulise pakikese (mille ma saaks ise tellida sobivale kohalikule aadressile)? Anyone? Või pean tõesti €10 postikulu maksma?

Bussifirmade konkurents on lihtsalt fantastiline. Järgmisel nädalavahetusel on Tallinnas üks juubel plaanis ja mina tahaks lisaks reedel Tallinnas tööd teha. Bussipileteid pakutakse rikkalikult €1 eest – igal ajal, igas suunas. Saan mina neljapäeva õhtul, saab Abikaasa reede õhtul või laupäeva hommikul, saame tagasi pühapäeval, kus on hetkel isegi kuus eri varianti. Mis nii viga reisida 😀

Homme läheme teatrisse. “Tramm nimega iha”, saime piletid jõulukingiks, loodetavasti on tore. Ja millalgi tahaks “Klassikokkutulekut” näha, kõik kiidavad.

Pärast pikaajalist tavapärast igavat töö-kodu marsruudil elu on täitsa mõnus vahelduseks rohkem meelt lahutada.

6 thoughts on “Pakkumine, küsimus ja plaanid”

  1. Käisime just nende nö kinkekaartidega Soomes ja keegi neid kinkekaarte reaalselt küll näha ei soovinud. Broneerimisel on vaja lihtsalt sooduskood sisestada. Üldse tundub, et koodid on kõigil samasugused. Noh, et pronkstaseme kood on üks, hõbe-taseme kood üks ja kuld-taseme kood on üks. Tundub, et Sul on pronkskood, mis aegub esmaspäeval, lõpus on 2, eks?

    1. Kaarti pole kunagi keegi näha tahtnud, alati on see olnud puhtalt koodipõhine. Vanasti mu meelest olid need koodid ka erinevad 😀 Aga tõepoolest, oli vist küll 2 lõpus, mingi 9-d ja 6-d ka sees (täpselt ei mäleta, sest kaart on kodus, ise tööl).

      Kui kõigil on üks, siis on kohe kergem olla, ei ole sellist raisku minemise tunnet 😀

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top