Positiivne päevakaja #4 – eilset meenutades

Väsisin eile õhtul nii ära, et ei tulnud meeldegi arvutit lahti teha, heitsin lihtsalt magama 🙂 Nüüd on külalised tagasi Tallinna poole saadetud ja sain lõpuks mahti arvuti taha istuda, et paar sõna tagantjärele kirja panna. Muidugi on nüüdseks juba pool tänasestki päevast möödas ja värskeid emotsioone kuhjaga… Jätan nood ikka õhtuks ja katsun eilsest miskit meelde tuletada.

Eilsed rõõmud:

  • Ema auto oli minu käes, nii et sain lapsed hommikul ise lasteaeda ja kooli viia ning Poisi õhtul lasteaiast ära tuua. Ühesõnaga veidi sõitmist harjutada, kulub ikka ära. Kuna ma kipun vähese sõitmise tõttu autoroolis veidi pinges olema, käib mul sinna kõrvale nüüdsest mantra: “Ma sõidan rahulikult, turvaliselt ja reeglite järgi”. No suht-koht mõjub 🙂
  • On üks mahukas projekt, millega tööl tegelen – muude olulisemate asjade kõrvalt, tõenäoliselt veel väga-väga kaua. Ja ühe igakuise projekti raames on vahel vaja ka sellest suurest projektist mõni tükike ära teha. Eile nokkisin jälle mõned asjad korda, see tekitab alati hea tunde – kui midagi saab paremaks.
  • Meil oli erandkorras seekord Abikaasaga samal päeval palgapäev. Palgapäev on alati tore päev, seekord oli kohe eriti tore 🙂
  • Tegin õhtusöögiks ahjukala. Ma jumaldan punast kala! See on nii tore, et meil on nüüd Kaubamajakas kalapood, kust saab kohaliku kasvanduse forelli, ei pea enam Norra lõhet ostma.
  • Toidulainel jätkates – puhta singiga on Pärnus olnud suuremat sorti ikaldus. Rebaseonu lett kadus juba ammu, Taluturult ühte sinki sai, aga selle tootjal oli mingi tulekahju ja seda ka enam ei saanud… Nüüd saab Pärnust aeg-ajalt Matsimoka tooteid osta, mis on ka puhta koostisega ja nende suitsusink… Mmmm. Nad on umbes kaks korda kuus Kaubamajakas, selle nädala lõpus olid Port Arturis, Abikaasa käis varusid täiendamas. Poolteist kilo sinki ja kahte sorti vorsti… No et ikka jaguks, kuni jälle tulevad.
  • Ja muidugi kõige olulisem – Haide tuli külla! Lasime lastel üleval olla, kuni tahtsid, nemad mängisid ja panid uusi legosid kokku, meie saime rahulikult süüa ja jutustada. Kuni ma kella üheteist paiku lootusetult ära väsisin ja tuttu jäin 🙂 Mistõttu ka täna hommikul normaalsel ajal üles sain, aga see on juba järgmise postituse teema.

Ja eilsed väljakutsed… Ei olegi midagi märkimisväärset mainida. Mingid pisiasjad olid ainult 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top