Positiivne päevakaja #13 – aeg lendab

Tänane päev libises käest, nii et ei saanud arugi. Enamik eile tehtud plaanidest jäid realiseerimata, aga ei sest ole hullu – ega koristamine pole jänes, kes eest ära jookseb 😀

Magasime kaua. Abikaasa küpsetas hommikusöögiks pannkooke. Mina pesin pesu, proovisin lastele riideid selga, sättisin veel ära andmise asju, pildistasin üles need, mis gruppi panna tahtsin… Üles panemiseni aga ei jõudnudki, sest pidime linna minema.

Poiss sai sünnipäevaks kaks Apollo €5 kinkekaarti ja on tahtnud juba tükk aega kinno minna. Leppisime kokku, et läheb üksinda – ta on meil julge, oli kohe nõus. Trollide esimene seanss oli üsna väikeses saalis, nii et eile müüdi viimane vaba koht meil nina eest ära ja teisele, 3D seansile, ei jõudnud Abikaasa teda viia. Täna müüdi esimene samamoodi välja, niisiis sai sihiks taas teine, 16.30 3D suures saalis.

Seekord jõudsime kenasti, saatsin Poisi saali ära. Etteruttavalt võib öelda, et kõik möödus suurepäraselt, filmi lõpu ajaks tulime tagasi, Poiss oli väga rahul.

Kuna meil oli vaja 1,5 tundi parajaks teha, läksime H&Mi – Abikaasal oli endiselt soov riidekappi värskendada. Poole tunniga leidsime sealt talle 3 T-särki, ühe pikkade käistega pluusi ja ühe kampsuni, kokku ca €50 eest. Kiire töö 😀

Jalatseid otsisime ka, aga ei leidnud miskit sobivat. Plika sai see-eest sussid, mida tal hädasti vaja oli. ABC kingast, vildist, hästi armsad.

Rahva Raamatust ostsin lastele detsembriks meisterdamise raamatu (iga päev üks jõuluteemaline asi) ja endale märkmiku. Tahtsin ühte raamatut ka, mis oli läbi müüdud, aga loodan, et mu Rakvere kolleeg saab mulle homme ära osta, seal veel on.

Ja siis helistas Annika ning küsis, kas ma tean, et Maximas on kõik tööstuskaubad -40%… Nii et lõpetuseks sai veel seal tükk aega ringi tuulatud. Midagi põhjapanevat ei ostnud, aga mõned vajalikud asjad ikka. Päris ära väsitas see suur shoppamine!

Koju jõudsime alles peale seitset. Lapsed said kiirelt duši alla saadetud, Abikaasa kokkas maitsva chili con carne, sõime, panime lapsed magama.

Revideerisime koos Abikaasa riidekappi – tänu uutele riietele oli ta nõus mõnest vanast kulunud särgist isegi loobuma 😀 No ja mõned olin juba eile salaja kõrvale tõstnud 😛 Ja mõned sai ka ära andmise kuhja tõstetud. Ja kõik tema viisakad särgid triikisin ära.

Teate, millist rõõmu see valmistab, kui mees, kes riietuse suhtes enamasti suht ükskõikne on, näitab üles huvi hea välja näha ja… Mõtleb kaasa sel teemal. Puhas rõõm, ma ütlen! Me olime tükk aega mõelnud, et tema garderoob vajab õige põhjalikku uuendust ja ometi sai see teoks. Rõõm, puhas rõõm!

Ja nii see päev läbi saigi. Tore oli 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top