Nov 142016
 

Ma olen terve oma elu olnud sale ning vaadates oma ema ja meenutades oma vanaema – selliseks ma ka jään.

Ma ei mõtle sellele tihti, see on nii iseenesestmõistetav.

Ja siis on jälle hetked, mil ma vaatan enda ümber, kus ühiskond idealiseerib modellimõõtu naisi, kus kehakaal ja dieedid on kahetsusväärselt paljude naiste jaoks kinnisidee – sealhulgas täiesti kenade ja normaalsete mõnusalt vormikate naiste jaoks, kes on endale tänu meediale pähe võtnud, et nad peaksid olema midagi muud…

Ja olen nii tänulik. NII tänulik selle eest, et olen pärinud need suurepärased geenid, millega kaasneb suurepärane ainevahetus.

Naisena on nii palju lihtsam :)

Ja Plikale olen needsamad geenid edasi pärandanud.

Eks kõhnadel on ka omad väljakutsed. Näiteks sooje riideid tuleb külmaks perioodiks rohkelt varuda :) Ja vormikusest just rääkida ei saa.

Ma armastan ennast täpselt sellisena, nagu ma olen :)

  5 Responses to “Head asjad #13 – kiire ainevahetus”

  1. tahaks nii uudistada, et kui pikk ja palju kaalu kaunil naiskal? ja see on suurepärane tunne, kui enda kehaga rahul oled!

  2. Jaaaaah, ma arvasin ka, et mul seda kaaluprobleemi kunagi olema ei saa… kaks last ja üks hormoonspiraal hiljem on ikkagi pisike päästerõngas ümber. Esivanemad on ka pigem tüsedamapoolsed. Aga. Kas sa pole kunagi mõelnud tervise mõttes trenni tegemise peale? Tundub, et kõigi jaoks on eesmärgiks kaal, kaal, kaal (Londoni MrsB muidugi välja arvatud :D ), kuigi tegelikult peaks ju KÕIK inimesed nädalas 2-4 tundi aktiivselt liigutama.

    • Otse loomulikult mõtlen ma kogu aeg selle peale, et hoolimata saledusest tahaks ikkagi võimalikult tervislikult toituda ja võimalikult palju liigutada.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.