Nov 212016
 

Kass on ennast senini eeskujulikult üleval pidanud. Liivakasti kasutamine on selge, ülejäänud aja magab, mängib ja on nunnu. No kuidas säilitada sihukese hurmuriga kaine mõistus ja praktiline meel? :D

Okei, ühe pättusega sai ka hakkama. Sorteerisin eile õhtul aastatega kogunenud jõulu- ja sünnipäevakaarte. Sellega lõpetanud, jätsin kotid magamistoa põrandale ja läksin magama. Hommikul kell viis ärkasin mingite kummaliste helide peale:

img_4766

Tahate teada, mitu kassipilti ma selle nädalavahetuse jooksul teinud olen? Pakun, et nii umbes 200 ringis. Ma muidugi kustutan 90% neist esimese ülevaatamisega ära, aga siiski-siiski. Kas nii vähe ongi vaja, et minust saaks hull kassimutt? :D

Olin ennist enda üle jumala uhke, et suutsin täna tehtud piltidest ainult viis tükki blogi jaoks välja valida.

No sellest ülemisest pättusest ja siis näiteks sellest, kuidas kass otsustas, et parim koht magamiseks on voodi all olev kauss, kuhu kogume musta pesu :P

img_4806

No ja paar niisama nunnukat kah:

img_4759

img_4810

img_4828

Ja siis tuli taas õhtu… Lapsed magavad, kõik on rahulik… Ja kassi lemmikkohaks sai taas mu öökapp. Seal ta siis nüüd magab, raamatukuhila otsas, erinevates asendites. Ja mina muudkui pildistan. Nii et mis te arvate, mitu kassipilti senisele viiele veel lisandub?

Kümme pilti. KÜMME. Kassist öökapil. Asi on vist tõesti ametlik – minust on saanud hull kassimutt :P

img_4868

img_4851

img_4853

img_4864

img_4874

img_4884

img_4886

img_4890

img_4896

img_4899

Keegi päriselt viitsis kõik need kassipildid ära ka vaadata? :D

/tunneb kiusatust teha blogis kassile oma teema, aga hoiab ennast tagasi, sest liiga vara veel ju – me alles proovime ja mõtleme ja peame palju asju läbi arutama ja… :P

Mõtlen, et oleks äkki kohane postituse lõpus ära mainida – ka suurpuhastuse rindel oli taas rõõmustav päev. Ei jõudnud ehk küll KÕIKE ära teha, mis plaanisin – näiteks elutoas on see kast suuremas osas puutumata ja tegelemist vajavate asjadega ei jõudnud ka päris kõigiga tegeleda… Aga sai tehtud siiski nii ühte, teist kui ka kolmandat… Ja rohkemgi veel. Triigitud, pestud, parandatud, sorteeritud, ära visatud, pildistatud, pilte üles pandud… Edeneb!

  7 Responses to “Pühapäev kassiga”

 1. Väga valgustunud kassike: vaimuvalgus siseneb kõhu alt ja ülevalt tuleb lambivalgus. Veel rohkem meeldiks talle kindlasti pehme sametpoodium sooja lambi all. Meie must Jousikene armastas ikka sooja värskelt triigitud pesuvirna otsas magada, aga tänapäeval on naistel muudki teha, kui triigitud pesu virnu koostada. Hää, et musta pesu ikka jätkub.

 2. mina vaatasin KÕIK kassipildid ära, sest ma olen ka absoluutselt hull kassimutt ja maailmas lihtsalt ei ole olemas sellist asja nagu liiga palju kassipilte. :)

 3. Vaatasin heldimusega kõik pildid ära :) nii-nii nunnu tegelane:) Olen ise koerainimene, koergi kodus, aga üha sagedamini taban end mõttelt, et kui vahva oleks elu kassi ja koeraga. Paraku aga on mul kassikarvaallergia, testitud ja inimkatseliselt tõestatud..

 4. Kôik pildid vaatsin ära ja palun veel :) Mäletan kui meie oma 2 kassi vôtsime siis teleka vaatamist eriti ei olnud kassid lôbustasid meid om hullumeelsete mängudega.
  sinu eelmine kassi postitus sai erit ägedalt kommenteeritud, eks lemmikloomad on teema, mis kôiki kônetab.
  Mina arvan küll et selle kahe nädala jooksul röövib see tegelane te kôikide südamed :) Ja ära muretse liiga palju, et kuidas kassidega käituma peab ja mis raamatud ütlevad, küll kassike teie elurütmiga kohaneb ja harjub teie elu järgi :) Mina ka ostsin hunniku raamatuid aga lugemata ja pole neil kassidel häda midagi. Meil on nad küll vaba pidamisel ja käivad ise kassi uksest sisse välja – Inglismaal pole seadust, et kassid ei tohi omapäid liigelda. Esimesed kuus kuud olid küll tubased ja said ka toredasti hakkama pidasid puhtust ja suuri pahandusi ei teinud.
  Eelmisele kommenteerijale allergia osas – minul oli selleine juhtum, et ka allergia kasside suhtes nii kui paitasin kassi ja siis kogemata näpp silma läks, paistetasid silmad kinni ja nahk sügeles mis hirmus ja aevastamistel polnud lôppu jne. Peale kuut aega kassidega koos elamisest kadus mu kassi allergia peaaegu täielikult. Vahel harva tuleb üks atsihh!

 5. Kassid ongi kujundmagamise maailmameistrid. Mõned poosid võtavad ikka kukalt kratsima, et kuidas ta seda teeb… Ja aeg-ajalt peab inimene mõne kasti või karbi koju tooma, et kassil oleks kuhugi pugeda.

 6. Tere tulemast kassimuttide kluppi! ;)
  Ja veel! Kassipilte ei ole kunagi küllalt! :D

 7. Kassipildid on mu lemmikud!
  Need öökapil on eriti vahvad!

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.