Dec 012016
 

Tavaliselt kasutan väljendit “minu inimesed” pigem sõprade, tuttavate ja kolleegide kohta. Selles postituses kirjutan aga hoopis erinevatest “oma inimestest”, kes mu elu igas valdkonnas kergemaks teevad.

Elus on vaja ikka igasugu erinevaid teenuseid kasutada – kui palju lihtsam ning mõnusam on, kui oled leidnud endale sobivad kohad, kus sind teatakse, kus suhtlus on nii mõnus. Täiega oma inimesed.

Minu kosmeetik – olen tema juures käinud juba 13 aastat! Välja arvanud välismaal elatud perioodid, korra kuus, nagu aamen kirikus. Peale karvadest vabanemise saab ka kõiki muid maailma asju arutada. Me huvitume sarnastest asjadest ja meie maailmavaated sobivad hästi. Ta muudkui koolitab ennast ja on praeguseks ka terapeut, aga ma väga loodan, et ta kosmeetikuna veel aastakümneid jätkab. No ma tõesti ei kujutaks ette ka, mis ma ilma temata teeks.

Minu juuksur – olen tema juures käinud ilmselt peaaegu sama kaua. Ma ei ole kindlasti mingi kuldklient, arvestades, et ma üle 2-3 aastas kohale ei jõua ja kui kunagi noorena viitsisin värvimisega möllata, siis seda pole enam aastaid teinud… Aga ikkagi, nii hea on minna inimese juurde, kes sind teab, ja öelda – tee midagi, mis mulle sobiks :D No okei, viimased x aastat olen nagunii olnud täpselt ühe soenguga, aga sellise sooviga olen talle varem lähenenud korduvalt.

Minu kingsepp – viimased 2,5 aastat, mil Kaubamajakas töötanud olen, olen kõik parandamist vajavad jalatsid puhtast mugavusest sinna viinud, miks kaugemale minna, eks. Ja see kingsepp on seal nii vahva. Ma ei jõua kokkugi lugeda neid laste liimimist vajavaid jalatseid, mis ma talle viinud olen, igasugu muid asju ka. Teenindus on super, samal päeval saan alati kätte, vahel tuuakse suisa poodi ära mulle, ei pea isegi järele minema :)

Minu Swedbanki konsultant – tema juurde satun ma harva, aga ta on lihtsalt nii mõnus ja asjalik inimene, kellega on hea kõiki… pangaasju :) arutada.

Kindlasti on neid toredaid inimesi veelgi.

Ma olen väga-väga tänulik kõigi “oma inimeste” eest, kes mu elu oma suurepärase tööga nii mugavaks teevad.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.