Dec 212016
 

Mul on siin suures kodu korrastamise tuhinas tekkinud kaks asja, mida ise enam ei kasuta, müüa ei taha, täitsa rändom FB grupi inimesele ära anda ei taha, ühelegi sõbrale esimese hooga pakkuda ei oska… Aga tahaks ära anda. Kellelegi toredale :)

Ja siis mõtlesin, et jõulud ju… Ja mu blogi lugejate hulgas on kindlasti mõni tore inimene, kellel võiks emba-kumba neist vaja minna. Või mõlemat.

Villane jakk on õekese kingitus Plikale, mis on talle nüüdseks väike. Suure sentimentaalse väärtusega, aga kuna Poiss seda ilmselt selga ei pane ja ma lähiaastatel lapsi ei planeeri, siis pole vist mõtet alles hoida. Suurus on 6 aastat. Käise sisekülg 30cm, pikkus õlast alumise ääreni 40cm. Annab ehk mingit aimu. Hästi soe, villane ja fliisvoodriga.

Teine asi on Norwexi laste mopp. Kuivmoppi oleme ehk korra-paar kasutanud, märga üldse mitte, võtsin esimest korda pildistamise ajaks pakist välja. Ütleme nii, et töökasvatusega on siin peres kehvasti :D Enne olid lapsed nii väikesed, et suuremat ei viitsinud sudida, viimased kaks aastat olen auruga põrandaid pesnud, nii et suure mopi andsin ka sõbrannale ära… Laste oma leidsin nüüd vannitoa kapist. Põhimõtteliselt see ongi nagu Norwexi väiksem variant, aga vars on ilmselt lühem… 80-125cm.

Ühesõnaga :) Kui sa tahad neist ühte või teist või mõlemat… Siis kirjuta kommentaar. Sellise meiliaadressiga, mis reaalselt toimib, et ma saaks sinuga ühendust võtta. Kas ma nüüd loosin või valin saajad, kas annan ära eraldi või korraga – ei tea. Vaatan õunte pealt :)

Kirjuta kommentaari… Maiteagi. Kas tahad üht või mõlemat. Kelle jaoks. Miks sa mu blogi loed. Mõni tore jõulusoov. Põhimõtteliselt – kirjuta, mis tahad :D

Sedan’d küll, et mopivart Smartposti ei mahuta. Nii et transpordi küsimus jääb ka veel. On sul keegi, kes saaks Pärnust sinuni toimetada? Ma ise satun aeg-ajalt Tallinna, aga millal jälle, ei tea.

Novot, sihuke lugu. Loodan, et leian siit mõne toreda inimese, kellele need asjad edasi pärandada. Väärivad uut ja armastavat kodu!

  7 Responses to “Jõulukingitus blogilugejale”

 1. Mina küll pretendeeriks mõlemale. Ka poisslapsele kuluks soe pusa ära ning olekski aeg, et lapsel oleks oma mopp ning ta ei peaks pidevalt koristusvahendite kapist suuri moppe välja kiskuma.
  Mina loen siin sellepärast, et huvitav on. Teise inimese mõtted ja arvamused ka ennast huvitavatel teemadel on huvitav lugemisvara.
  Sulle ja su perele soovin valgeid, vaikseid jõule ning just sellist olemist nagu endal soov!

 2. Ooo, villane jakk hakkas pildilt kohe silma. Minu lemmikvärv :) ja oleks tore kink minu just viieseks saanud tütrele.
  Sinu blogisse sattusin juhuslikult ja jäingi lugema. Kuna minu ootused koolile-lasteaiale on väga sarnased Sinu omadele ja lapsed on enam-vähem ühevanused, siis ootan väga waldorfkooli jutte, juhtumisi pereelust ja loomulikult kassipilte.
  Jõuludeks soovin aega koosolemiseks ning et silmad säraks ja hing oleks rahul!

 3. Väga armas jakk, natuke trollilik. Tunnen puudust sellest põhjamaise ja värvide segust. Siin on kas ühevarviline või väga bling-bling. Kuld ja hõbe igal pool segatud. Aga Jah, jakki Assoridele saata ei tasu ilmselt ära, nii et loodan et leiad lähemalt väärika kandja.
  Aga kuii ei leia, siis minu kallis vennatütar tuleb varsti mulle külla ja mul on trollilik tütar.)

  Ja muidugi ilusat jõuluaega teile kõigile ja toredat kasvamist. Juba vana lugeja.

 4. Kui lahe jakk!

 5. Miks poiss jakki selga ei pane? Basti kiljuks õnnest ja paneks kohe jaki selga!

  • Ta pole lihtsalt sellist tüüpi :) Pluss selline rahmeldis, et määriks selle väga kiirelt ära ja ma ausalt ei viitsi villast riiet nii tihti pesta :D

 6. Meie kuuene oleks mopi üle väga õnnelik. Suurest Norwexi mopist tal veel jõud üle ei käi, aga koristada ta tahab ja peab. Transpordiprobleem jääks ka ära :)
  Blogi olen nii ammu lugenud, et see on harjumuseks saanud. Kui teised on tulnud ja läinud, siis siin käin ikka lugemas.
  Vahvat jõulupühade lõppu teie perele! :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.