Jan 052017
 

No ei ole see just kõige arusaadavam pealkiri, aga ma ei viitsinud midagi paremat välja mõelda.

Üks osa minu tööst on vajadusel müüja asendamine. Igapäevaselt letis olemine mind tööalaselt enam ei rahuldaks, rohkem on vaja. Otsustada ja vastutada ja tegeleda kõigi nende muude asjadega, millega tegelen. Aga niiviisi asendamise korras on letis olemine absoluutselt vaimustav.

Mulle meeldib müüa, suhelda, soovitada… Lõviosa klientidest on meil nii toredad, nendega rääkimisest on puhas positiivne emotsioon. Ja erilist rahulolu tekitab see, kui kaubaks läheb midagi, mille müümisega on kiire… Või siis edukas lisamüük. Seekord aitas kenasti kaasa näiteks ootamatult saabunud talv – peaks kokku lugema, mitu huulepalsamit ma nende päevadega müüsin :D

Olin seekord letis kaks päeva. Esimesel päeval tõstsin müügitöö kõrvalt riiuleid ümber, et ruumi juurde saada ja mitu päeva ootel olnud uued tooted ära mahutada. Teine päev oli kaubapäev ja kaupa olin ma tellinud PALJU. Nii et sellega läks õhtuni välja ja paar asja jäigi tegemata.

Ma tõesti alati naudin neid päevi täiega. Nii mõnus on vahelduseks oma tavatööle midagi veidi teistsugust teha.

Mul oli plaanis näpistada selle postituse kirjutamiseks kümme minutit oma tööpäevast, oli aga nii kiire, et ei õnnestunudki… Ajastasin sellegipoolest eilse õhtu kellaajaga, nii et järgmine postitus on tegelikult varem valmis kirjutatud kui see siin :)

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.