Kõik on juba kusagil olnud

Lõpetasin just Mentalisti teise hooaja, alustasin kolmandat. Viimases kolmes osas on igaühes mõni tuttav nägu.

Kõigepealt ühes osas Suitsi Louis ja Bonesi Clark Edison.

Järgmises osas Gilmore Girlsi Luke’i õde Liz.

No ja nüüd siis Bonesi põhipaha Pelant 😀

Ma juba ootan huviga, kelle ma järgmisest osast ära tunnen 😛

PS. Grey Anatoomia uus hooaeg tundub tulevat põnev. Tahaks kellegagi arutada, aga spoilida samas ju mitte, äkki keegi pole veel viimaseid osi näinud ja saab pahaseks, kui liiga palju välja lobisen.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top