Aug 122018
 

Kuulge, sõbrad, mul on teile palve. Kui te peaks teadma kedagi, kes otsib Weekendi ajaks soodsat ööbimisvõimalust, siis mul on siin festivalialast ca 1,5km kaugusel üks hiiglama suur aed, kuhu mahub vähemalt kuus telki. No ja lisaks veel nelja magamiskohaga elutuba, mida ühel aastal samuti välja üürisime, sest leidsime sõbra kaudu usaldusväärsed inimesed, kellele hea meelega oma kodu kasutada andsime.

Lärmakaid joomapidusid pidada ei saa, naabritega tuleb arvestada. Aga meil olid kaks esimest aastat telkijad toredad ja polnud ühtki probleemi.

Telkimise hind on 10€ üks inimene üks öö. Tuppa võtan ainult eelneva soovitusega eranditult toredad inimesed ja see hind on kokkuleppel.

Nii et kui te teate kedagi… Juhatage nad minuni. Mul polnud enne sünnipäevamöllu lõppemist aega sellega tegeleda, kribasin täna paaris kohas FB-sse ka. Ja väga loodan, et leidub neid viimase minuti otsijaid.

Ma nimelt sain täna teada, et need olematu hinnaga küttepuud, mida tänulikult kõik viimased aastad kasutanud oleme – neid enam ei saa. Seega on mul vaja nüüd enne kütteperioodi algust leida raha 12 ruumi kuivade pliidipuude jaoks. Ütleme nii, et sellist summat mul eelarves ei olnud – järgmisel aastal saan varakult arvestada ja säästa, aga sel aastal tuleb alternatiivne sissetulek leida.

Weekendi nädalavahetuseks pop-up kämpingu avamine tundub olevat täpselt see, mis vaja :D

  3 Responses to “Weekend on ukse ees”

  1. Väga vahva idee ja kindlasti leiad neid, kes sooviks seda kasutada. Mu oma poeg ka läheb sõpradega ja nad plaanivad telklas ööbida, mis mind natuke murelikuks teeb, aga ta rahustas mind, et nad on ise hoolsad oma asjadega ja ei juhtu midagi. Njah..
    Ma jäin mõtlema, et kas sa ei karda, et kui võtad inimese pealt raha, et siis öösel vajub nt kahe inimese asemel kohale viis? Olen lihtsalt kuulnud, et nii kahjuks tehakse. Kui võtta aga hoopis telgi eest nt 30-40 €, siis pole karta, et tõmmatakse. Tahaks muidugi uskuda ja loota, et inimesi võib usaldada :) Aga lihtsalt tekkis mõte…

    • Meil on kaks varasemat aastat ka telkijad käinud ja minu teada pole selliseid probleeme olnud. Toona haldas seda kõike Eksabikaasa, nii et ma muidugi täpselt ei tea. Aga eks näis :) Saab selle aasta kogemustest järgmiseks aastaks järeldusi teha!

  2. Hirmutav ju!
    “Weekendil öömaja pakkunud naine: karsked poisid jõudsid siin olla tunni, kui Jägermeistrilt lendas kork ja õu oli täis karjumist”—ÕL-ist

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.