Vahel jookseb ka magavale kassile hiir suhu

Kui ma jaanuaris Tallinnas käisin, sattusin Apelsini. No teate küll, see kodutarvete pood Järve keskuses, mida mu meelest kõik muudkui kiidavad, aga mis polnud mulle kunagi varem ette jäänud 😛 Vaatasin seal ringi miskine tund aega… Pildistasin üles rea asju, mida võib-olla tahaks… Ja ei ostnud lõpuks mitte midagi. Sest ma polnud kindel ja ei viitsinud ühe mõõdulindi pärast kassasse minna (no tegelt ma vist mõtlesin, et lähen hiljem tagasi, aga ei jõudnud).

Mitte väga ammu aega tagasi avastasin, et Apelsinil on koduleht ja seal on täiesti olemas too ilus puuviljakorv, mis mulle hinge jäi. Ma muidugi ei raatsinud seda tellida, sest kes tahab postikulu maksta, eks, niigi kallis 😀 Aga vaheleht jäi lahti, mitmeks nädalaks. Sest ma mõtlesin, et ÄKKI ma ikkagi millalgi tellin.

No ja siis kirjutas Mallu täna, et tal on sooduskood, millega saab e-poes 20% alla. Ja ma avastasin, et üle 30€ on saatmine tasuta. Nii et sain ära tellida oma puuviljakorvi ja linase pesukinda (teine asi, mida jaanuaris pikalt näppisin)… Ja juuksekriidid, mida Nele kunagi Plikale soovitas, kui me lillade juukseotste projekt kuidagi välja ei tulnud… Ja need mummulised muffinivormid, mida ma ka juba jaanuaris vaatasin… No ja kahepoolne teip, sest see jäi ette, olen vahel puudust tundnud.

Nii et win. Mõtlesin, et kui ei raatsi tellida, siis pean ikka ootama corona lõppu ja jälle Tallinna minekut… Nüüd sain 20% soodsamalt ja otse Pärnusse 😛

Screenshotil on täishinnad, neist sain 20% alla – krt, kas ma olen mingi ihnuskoi, kui ka 18€ selle puuviljakorvi eest mulle kallis tundub? 😀 Aga see on NII ILUS! 😀 Mul muideks on juba kodus kaks metallist puuviljakorvi, neist üks kahekorruseline (mind you, ka Apelsinis müügil, aga mina sain Kessult), teise ostsin uuskasutuskeskusest 2.50€ eest (siin pildil on näha) – puuvilju on miskipärast ikka rohkem 😀 Samas näiteks seda jahusõela ma ei raatsinudki tellida – ma konkreetselt AASTAID olen taolist nillinud poodides, aga mu meelest pole see 6-8€ õigustatud väljaminek, sest mul on kolmes eri suuruses sõelad olemas ja need ajavad ju asja ära, ehkki too tassikujuline oleks tainast tehes mugavam… 😀 Kui teise ringi poes peaks kunagi ette jääma, ostan kindlasti ära, seni aga… Las olla.

Seda kollast mõõdulinti, mis ma tahtsin, neil kodukal muidugi polnud. Kirjutasin lisainfosse, et kui müügil, pangu pakki ja saatku lisaarve. Huviga ootan, kas keegi vaevub. Mul nimelt pole aastaid mõõdulinti olnud, läks kuskile kaduma. Ja vahel on vaja mõõta asju, mida pole mugav mõõta ehituspoe mõõdulindiga. Ja mul ei tule see kunagi meelde, kui ma olen mõnes vastavas poes. Ja ma ju tahan just kollast 😀

2 thoughts on “Vahel jookseb ka magavale kassile hiir suhu”

  1. Jahusõel näeb väga äge välja, kuid kasutada on üsna ebamugav. Liikuvad osad kiiluvad kinni ja niisama raputades sõela osa väike.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top