Nov 082020
 

Oli üks mõnusalt päikeseline oktoobri alguse nädalavahetus ning ma tahtsin lastega midagi vahvat teha. Otsustasin, et võiks ometigi ära käia minizoos, kuhu me põliste pärnakatena seni miskipärast kordagi sattunud polnud. Seal oli NII ÄGE! Sellele kohale lisab väga suure plussi jutukas omanik, kes huvitavaid lugusid räägib – muuhulgas pakkus ta võimalust prussakat süüa, millest me kõik loobusime :D No ja madu sai süles hoida ja osad elukad seal nii lahedalt toimetasid, vahva oli nende asjatamist jälgida… Raudselt läheme sinna veel mõnikord tagasi!

Pärast käisime Vallikäärus jalutamas, pontšikuid söömas ja avastasime Pühavaimu sõõrikukohviku kõrvalt üliägeda kommipoe. No tervislikkusest muidugi rääkida ei saa, aga seal oli tõsiselt lahedaid komme ja šokolaade igasuguste kujudega – ideaalne koht kingituse otsimiseks näiteks. Ma tegin küll otse chatti pilte sealt, aga neid mul enam kahjuks alles pole… Lastest on tolle päeva pildid ühes varasemas paroolipostituses.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.