Kodukontor

Olen reedest saati tõbine olnud. Ei miskit tõsist – algas öise kurguvaluga, mis pärast soolaveega kuristamist hommikuks kadunud oli, selle asemel aga väsimus ja paks pea, nii et suurt midagi teha ei jaksanud. Laupäeva hommikul tegin covid testi, mis oli negatiivne – võtsin paratsetamooli ja sõitsime Tallinnasse. Paratsetamool töötas ülihästi, enesetunne normaliseerus täiesti… Päeva peale aga tekkis köha ja pühapäeva õhtupoolikul pärast tunnipikkust vestlust autos kadus pool häält. Ja nii ta on jätkunud – selle mööndusega, et hääl oli eile õige tibake pühapäevast parem ja täna juba oluliselt parem, aga veel mitte päris korras. Köha tundub kinnine ja muutusteta. Jumala pikalt saan köhimata olla, aga vahelduva eduga käivad köhahood peal. Neelan igasugu taimseid kapsleid ja vitamiine, joon liitrite kaupa ingveri-sidruni ja köhateed. Tegin eile õhtul igaks juhuks teise covid testi, endiselt negatiivne (teste oli õnneks üks karp alles, mis kunagi lastele koolis jagati – kui poleks olnud, siis poleks neid nii palju teinud kah :D). Lõhna- ja maitsemeel on alles, kohv maitseb endiselt 😀 Enesetunne on muidu kobe. Aga… Tööle minna ikkagi ei julge, sest äkki nakatan kedagi ja seda häda pole ometi vaja. Parem köhin siis kodus. Ehkki see köha ei idane ega mädane ja ma ei tea, kui kaua ma peaks kodus olema niiviisi. Kolmapäev on näiteks jõusaalipäev ja sinna tahaks ikka minna 😀 Aga krt, vist oleks targem vahele jätta. Nädalavahetusel vast juba julgeb küll trenni minna.

Kodukontor on praeguseks harjumatu, aga kui tuleb olla, siis tuleb nautida. Saatsin täna lapsed tööle kooli 😀 ning nautisin rahu, vaikust ja üksindust. Olin tänulik Kaaslase poolt pliidi alla tehtud tule eest, tema eile toodud köhatee eest, tema Alexa värske home office seadistuse eest, mille aktiveerides soojuspump ka aeg-ajalt päeval töötab… Selle eest, et mu töö iseloom võimaldab kodus töötada. Üleüldse oma võrratu kodu ja kasside eest. Panin jõulutuled üles, sest nagu ühes varasemas postituses mainisin, november on meie peres nüüd ametlikult jõuluootuskuu – ja nii sai kodune kontor veel hubasem.

3 thoughts on “Kodukontor”

    1. No KEEGI peab ju tööd ka tegema 😀 😀 😀 Aga mis küsimärkidesse puutub, siis ma peaks lihtsalt blogile mingi normaalse teema valima, mul on mingi väga vana ja ei toeta paljusid asju. Emoticone, laike jne. Jõulupuhkuse ajal on äkki aega sellega tegeleda 😛

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll to Top