bond

Tikri kiri jõuluvanale

Kallis jõuluvana!

Paluks ühe Pierce Brosnani vanuses 25-30, keda ma võiksin terve jõululaupäeva jooksul seksuaalselt ära kasutada. Kui lubatud veini ka saan, siis pole muud vajagi.

Siiralt Sinu,
Tikker

Poiss Lepa arvates oli strateegiliselt tark otsus lubada eile kindlalt tööle tulla ning lasta Ruudul mulle täna hommikul kell üheksa helistada ja teatada, et Lepp on kontaktivõimetu. Geniaalne.

Otse loomulikult ei saanud mitte keegi asendama tulla. Mis seal ikka. Tikker kratsis kukalt, kääris käised üles ja tegi ühe päevaga üksinda 94k kassat + peaaegu 30k eest egosid.

Kui hommikul oli veel natuke süda paha (sest süüa ei jõudnud), siis päeva peale ununes kõik, vetsu sai ka alles peale sulgemist.

Siis läks Tikker Hessi ja pärast seda Marisega Bondi kaema. Kuna Tikker oli Bondi juba üks kord näinud, võis ta endale kohatist unele suikumist lubada.

Üldiselt on uus Bond totaalselt mittepandav ja Tikker nõustub endiselt sellega, et armunud Bondi jutt viib isegi soolatopsi dieetilisse kooma. See, et naine lõpus surma sai, oli ainuõige lahendus.

Ja mis värk on sellega, et Bondil EI OLE RINNAKARVU? Vähemalt ilus keha ja seksikad ujumispüksid olid 😛 (kui ainult see pea otsast ära vahetada…)

Nüüd saate aru, miks Tikker jõuluvanale sellise kirja kirjutas 😉

PS. Muuseas on minu blogini jõutud selliste otsingutega nagu virtuaalne pai masin; käerauad seks

Sellised asjad juhtuvad ainult minuga!

Kui Tikker otsustab tööajast kinno minna, hakkavad raudselt juhtuma sellised asjad. Olime pool tundi filmi vaadanud ja just siis, kui hakkas huvitavaks minema, aeti kõik majast välja. Järgmised pool tundi passisime niisama.

Kõigele lisaks ostsime Maidoga sõbracombo, mille joogid olid 0,8 l, nii et olin sunnitud poole filmi pealt WC-d külastama. Urr!

Film oli äge. Ebatüüpiline Bond, aga siiski väga hea. Ma ainult nutan Brosnanit taga siiani. Ja üldiselt tahaks filmi veel paar korda üle vaadata, sest Bondi puhul jäävad mul pooled detailid esimest korda vaadates nägemata.

Nii et kui keegi tahab mind veel kinno Bondi vaatama viia, siis tulen hea meelega, aga seekord peab mulle küll välja tegema 😀

Muide, ma pole normaalne – jäin õhtul pärast sulgemist vabatahtlikult tööle koristama (kulgeb palju aktiivsemalt, kui kliendid ei sega). Jõudsin koju viimase trammi ja trolliga umbes poole üheks. Aga ühed arvutikapid on nüüd nii korras kui üldse olla saavad. Ja kellelgi ei tohiks olla irisemist selle kohta, et ma päeval ära käisin. Lepp saigi natuke tööd ka teha 😉

Nüüd makaronid, siis paar hinnasilti ja siis magama. Kui homme hea tuju on, teen pärast sulgemist teised kapid ka korda 😛

BOND! Kes minuga kinno tuleb?

Kunagi ma käisin tihti kinos. Enam ei käi. Juba aasta või nii pole üldse käinud.

Aga see on BOND. See on traditsioon. Ma pean minema kohe kõige esimesel õhtul, maksma ränka raha ja vaatama seda suurel ekraanil.

Reede? CC plaza? Anyone?

(Välja ma ei tee, hoopis mulle võib teha. Ei, tegelikult, oma pileti ma suudan kinni maksta küll. Ei ole oluline, et järgmise palgapäevani on 320 kr ja kinopilet maksab 120 kr. Ja et ma tahan popcorni ka osta.)

BOND! BOND! BOND!
(Riskides kõlada hüsteeriliselt. Jah. Ma olen fänn!)

EDIT: Treiler on siin. Nutan küll Brosnanit taga (Võõrast nägu on suisa vastik vaadata. Ei ole pandav!), aga see muusika ja kõik muu… M… Nostalgia.

Scroll to Top