CASTLE!
Ohh, jõudsin ära oodata… Ja ma olen viienda hooaja esimese osaga absoluutselt rahul. Kõik lahtised otsad seoti kenasti kokku… No vähemalt mõneks ajaks piisavalt 🙂 Nüüd saab igapäevaelu jälle edasi minna, nüüd aga juba uutmoodi, koos 🙂
Vaatasin lõuna ajal ühe korra ja nüüd õhtul, kui lapsed magama sain, teist korda veel. Päeval ei lastud nii rahulikult, nüüd sain paremini keskenduda. Aga lihtsalt ei kannatanud ennist õhtuni oodata.
Tüütu muidugi, et kogu aeg nädal aega uut osa ootama peab. Hirmus on niiviisi sarju vaadata 😀

