TV/sarjad

CASTLE!

Ohh, jõudsin ära oodata… Ja ma olen viienda hooaja esimese osaga absoluutselt rahul. Kõik lahtised otsad seoti kenasti kokku… No vähemalt mõneks ajaks piisavalt 🙂 Nüüd saab igapäevaelu jälle edasi minna, nüüd aga juba uutmoodi, koos 🙂

Vaatasin lõuna ajal ühe korra ja nüüd õhtul, kui lapsed magama sain, teist korda veel. Päeval ei lastud nii rahulikult, nüüd sain paremini keskenduda. Aga lihtsalt ei kannatanud ennist õhtuni oodata.

Tüütu muidugi, et kogu aeg nädal aega uut osa ootama peab. Hirmus on niiviisi sarju vaadata 😀

Gossip Girl lõppeb ära

Ma olin suts šokis, just praegu avastasin, et kuues hooaeg ongi viimane. Ja osi tulevat ka ainult kümne kanti.

Samas… Hea vist ongi. See sari on mu meelest suutnud siiani üsna eduliselt põnevaks jääda, polegi mõtet lõputult kummi venitada, nagu seda näiteks House’iga tehti (nojah, veel nörritavam oleks muidugi lihtsalt kõige põnevama ja lahtisema koha peal sari ära lõpetada, nagu juhtus Las Vegasega*). Ja noh, positiivsest küljest – vähemalt saavad kõik saladused avalikuks ja kõik suhted oma happy endingu 😛

Blair ja Chuck peavad kokku jääma, muust mul on üsna savi 😀

* Näe, avastasin IMDB-st lühikokkuvõtte, mis oleks toimunud Las Vegase lõpus, kui see lollakas streik poleks kõike ära rikkunud. Ikka parem, kui mitte midagi. Nüüd vähemalt pole enam vastuseta küsimusi.

Ei jõua ära oodata!

Kirjutasin kuu alguses oma uuest lemmiksarjast Castle‘ist ja linkisin seal muuhulgas artiklit, kus räägiti plaanidest viiendaks hooajaks. Täna sattusin FB kaudu järgmisele artiklile, kus vastused 11 lugejaküsimusele uue hooaja kohta, ja olen veel rohkem põnevil kui enne 😀

Muide, see pilt, mis ma siia panin 😀 Spetsiaalselt sellepärast panin, et öelda – minu meelest on see rõve. Iga kord kui ma Becketti sõrme Castle’i suu ees vaatan, on esimene mõte: miks Castle’il nii pikad küüned on.

Ja paraku see on üks levinumaid promokaid, mis igalt poolt vastu vahib…

Aga Becketti juuksed lähevad õnneks läbi hooaegade järjest ilusamaks 😛 (paar võrdlust on näiteks siin ja siin).

Kõik Castle’it vaatama!

Ma olen maininud, et seda sarja vaatama hakkasime, aga see pole blogis teenitud tähelepanu saanud. Neli hooaega on praeguseks hetkeks purgis ja viimase osa vaatamine jäi just sellele päevale, mil Abikaasa Soome läks. Suurepärane ajastus!

Igatahes… See sari ON geniaalne. Karakterid on suurepärased, põnevust jagub igasse ossa, saab pisarateni naerda, nautida mõnusat irooniat, suhtepool on ka väga nauditav. Ja eriti selle viimase mõttes on mul hea meel, et alles nüüd vaatama hakkasime, ei pidanud kaua küüsi närima, et nad lõpuks ometi kuskile jõuaks 😀

Lugesin just plaanidest viiendaks hooajaks, tundus igati põnev, ei jõua ära oodata.

Otsisin ühe esimest hooaja tutvustava klipi kah huvilistele vaatamiseks, kvaliteet pole paraku parim, aga muidu on üsna hästi sarja olemuse ära tabanud.

Scroll to Top