Sep 302006
 

Paratamatult kord on juba nii, et kui midagi on halvasti, tunnen ma meeletut vajadust ennast välja elada ning tulemuseks on hulk vihaseid / tigedaid / hüsteerilisi postitusi.

Tegelikult pole ju kõik alati nii s*tt, nagu siit paistab. Tegelikult on palju ilusaid pisiasju ja suuremaid asju, ma lihtsalt tavaliselt ei räägi neist. Mõtlesin, et äkki vahelduseks peaks ;)

Ilus on see kastanimuna, mille ma viimasel nädalavahetusel Pärnus Annikaga jalutades korjasin. Ilus on see aroomilamp, mille ma parandamatu päevalillemaniakina täna Ülemistest ostsin. Ilus on see tulp, mille Murakas mulle viimaseks sünnipäevaks kinkis…

Ilus oli kolmapäeva õhtu, kui me Marise ja Murakaga veini jõime ning hiina toitu sõime (ja suutsime ühena ajaloolistest hetkedest ka Marise tõepoolest täis joota!).

Ilus on mõte, et kuigi asjad võivad vahel minna jube s*tasti, siis mul on alati mu sõbrad, mu perekond, mu kodu, mu töö ja mu iseseisvus. See on teadmine, et ma saan alati hakkama.

Ja veel üks hea asi on kogu selle s*ta juures – suure tõenäosusega saab olukord edasi vaid paremaks minna :D

mäks says:
noh, sinu terviseks (D) et sul ikka seda jõudu ja jaksu jätkuks tohmanitega võitlemiseks

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.